
IP-відеореєстратор 16-канальний 8Mp TVT TD-3016H1-B1-B (64-64) (77-00386)
5 190 ₴
- В наличии
- Код: 77-00386
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
16-канальний мережевий відеореєстратор з відеоаналітикою, з максимальною роздільною здатністю 8MP; відеокодек H.265+, H.265S, H.265, H.264; запис: 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps; вхідний/вихідний потоки 64Mbps/64Mbps; відеовихід: HDMI (Full HD), VGA (Full HD); одночасний перегляд: 9 каналів; мережа: RJ45 100Mbps, USB 2.0 x2, HDD: SATA x1 до 10 ТБ; живлення DC 12V/1.5A; розміри 255 / 222 / 42 мм
Відеореєстратор TD-3016H1-B1-B (64-64) від TVT Digital – це 16-канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8 Мр. Підтримує функції інтелектуальної відеоаналітики: розпізнавання автомобільних номерів, перетин лінії, вторгнення у зону, зниклі/залишені предмети тощо.
Ключові властивості
- 16-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 16 IP-відеокамер.
- Наявність вбудованої функції інтелектуальної відеоаналітики, а самерозпізнавання автомобільних номерів, виявлення залишених/зниклих предметів, перетин лінії, вхід до регіону та інші надає реєстратору широкий спектр можливостей та сценаріїв застосувань.
- Реєстратор працює на кодеку Н.265+, який надає цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 960P / 720P @ 25fps. Вхідний/вихідний потоки 64/64Mbps.
- Можливість підключення монітора, є відеовиход HDMI з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів та відеовихід VGA з роздільною здатністю Full HD 1920x1080 пікселів.
- 2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
- Мережа RJ45 10/100 Mbps.
- Підтримка одного HDD (SATA) до 10 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.
- Перегляд архіву з 9 каналів.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за тривогою / за смарт-подією.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий та зручний графічний інтерфейс користувача (GUI).
- Можливість віддаленого керування через веб-клієнт або CMS: попередній перегляд, відтворення, резервне копіювання, керування PTZ-відеокамерами і налаштування.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Виявлення вторгнення в зону, Виявлення зниклих/залишених предметів, Вхід/вихід із зони, Класифікація цілей, Розпізнавання автомобільних номерів |
| USB-выход | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Інфрачервона підсвітка | Немає |
| Інші функції та технології | NDAA, ONVIF, Відеоаналітика |
| Автоматичне розбиття відео на кліпи | — |
| Аксесуари | — |
| Активація запису | Під час виявлення руху |
| Вес | — |
| Вбудований GPS | Немає |
| Вбудований екран | Немає |
| Внутренний диаметр | — |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеокодек | H.264, H.265, H.265+, H.265S |
| Гарантія | 12 місяців |
| Друкування інформації у відео | — |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Экран | — |
| Питание | 12 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Запис звуку | — |
| Знімання фото | — |
| Зовнішний діаметр | — |
| Цвет | — |
| Комплектация | — |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Количество камер | 16 |
| Кількість каналів IP | 16 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Максимальное разрешение видео | Ultra HD (3840х2160) |
| Максимальный объем карты памяти | — |
| Марка авто | — |
| Матеріал корпуса | — |
| Модель авто | — |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Об'єктив | — |
| Об'єктив, фокусна відстань | — |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Порти і роз'єми | HDMI, VGA, DC-IN, USB |
| Підтримка карт пам'яті | — |
| Робоча вологість | 10 ~ 90% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Роздільна здатність сенсора | 8 Мп |
| Розміри | 255 х 222 х 42 мм |
| Розміри, мм | 255 / 222 / 42 |
| Сенсор | — |
| Совместимость | ONVIF |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Формат видео | H.264, H.265 |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB, FF, Zoom, Відтворення, Пауза |
| Циклічний запис | — |
| Частота відео | 25 кадрів/с |
| Скорость записи | 25 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 5 190 ₴


