
Коробка розподільна TVT TD-YXH0101B (77-00365)
460 ₴
- В наличии
- Код: 77-00365
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільна коробка для настінного або стельового монтажу відеокамер та розміщення кабелів, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Водонепроникний корпус з алюмінієвого сплаву. Розміри 117.9 / 39 мм, вага 240 г
Розподільна коробка TVT YXH0101B для настінного або стельового монтажу відеокамер та розміщення кабелів, є нижній вхід та бічний вхід для кабелю. Корпус з алюмінієвого сплаву.
Ключові властивості
- Підходить для монтажу купольних та циліндричних відеокамер.
- Нижній вхід і бічний вхід для кабелю. Кабелі камери можна сховати у розподільній коробці, щоб запобігти механічному пошкодженню, та для більш охайного вигляду.
- Можливий настінний або стельовий монтаж.
- Водонепроникна конструкція, коробка придатна для зовнішнього встановлення, робоча температура від -40°C до +60°C.
- Матеріал корпусу – алюмінієвий сплав, розміри 117.9 / 39 мм, вага 240 г.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминиевый сплав |
| Общие | |
| Вес | 240 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Коробка розподільна |
| Материал корпуса | Алюминиевый сплав |
| Особенности | Корпус з алюмінієвого сплаву <br> Нижній вхід і бічний вхід для кабелю |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Розміри | 117.9 / 39 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 117.9х39 мм |
| Розміри, мм | 117.9 / 39 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
Информация для заказа
- Цена: 460 ₴


