
Відеокамера DS-2CE16D3T-ITF 2Mp f=2.8mm (99-00001022)
1 575 ₴
- В наличии
- Код: 99-00001022
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІЧ; 1-TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф158х61мм, 325г 2.0 Мп мультиформатна Turbo HD відеокамера; Підтримка форматів: TVI / AHD / CVI / CVBS; Чутливість: 0.005 Лк / F1.2 (день), 0 Лк з ІЧ; Об'єктив: f = 2.8 мм (кут огляду 106 °); Функції: день / ніч (ICR), SMART ІЧ; 1-TurboHD вихід; ІЧ підсвічування 30 метрів; IP67, DC 12В / 4.6Вт, ф158х61мм, 325г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hikvision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 325 г |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| BLC | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| WDR | 120 дБ |
| Интерфейсы | Перемикання TVI/AHD/CVI/CVBS |
| Інфрачервона підсвітка | до 30 |
| Апертура | F1.2 |
| Беспроводной стандарт | — |
| Вага в упаковці | 325 г |
| Вид | Циліндричні |
| Виробник і тип матриці | 2 MP CMOS |
| Відеоінтерфейси | 1 HD-TVI вихід |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Додаткові характеристики | BLC, 3D-DNR, HLC, AGC, WDR 120 дБ, ICR, SMART ІЧ |
| Диапазон рабочих температур | -40 °C ~ +60 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Внешний вид | Циліндрична |
| Керування | — |
| Класс защиты | IP67 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кріплення об'єктива | M12 |
| Угол обзора по горизонтали | 106° |
| Кути огляду | Г: 106° |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Материал корпуса | Металл |
| Матриця | 2 MP CMOS |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Для вулиці, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D-DNR |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC |
| Підтримка роздільної здатності | 1920x1080 |
| Регулювання посилення (AGC) | Низький / середній / високий |
| Режим день/ніч | ІЧ-фільтр |
| Робоча вологість | <90% |
| Робоча напруга | 12В DC |
| Рабочая температура | -40 °C ~ +60 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 158 х 61 х 58 мм |
| Розміри, мм | 158 / 61 / 58 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | Немає |
| Стандарт передачі сигналу | AHD, CVBS, CVI, TVI |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| ТЕГИ | ИК камери |
| Тип | Дротові |
| Тип установки | Наружний |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип устройства | HDTVI-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Швидкість затвора | 1/25 с - 1 / 50,000 с |
Информация для заказа
- Цена: 1 575 ₴

