
Неадресний димовий сповіщувач Tiras DETECTO SMK10 Black (15-00092)
588 ₴
- В наличии
- Код: 15-00092
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Неадресний мікропроцесорний димовий сповіщувач; світлова індикація; можливість підключення виносного світлодіода; живлення 10-30 В; ступінь захисту корпусу IP30; розміри 110 / 110 / 50 мм; вага 120 г; колір чорний
Неадресний мікропроцесорний димовий сповіщувач Tiras DETECTO SMK10 Black, для роботи у складі неадресної пожежної системи Tiras.
Застосування
DETECTO SMK10 виявляє пожежу при першій появі диму. Працює в складі неадресної пожежної системи Tiras.
Ключові властивості та можливості
- Димова камера не чутлива до запилення: дозволяє детектувати дим навіть при значному запиленні, що зменшує періодичність обслуговування.
- Сучасна мікропроцесорна архітектура: в DETECTO SMK10 реалізована функція автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння оптопари. Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів.
- Інтуїтивно зрозуміла індикація дозволяє швидко та чітко розрізняти стан сповіщувача: черговий, процесу реєстрування, несправність, пожежна тривога. Також є можливість підключення виносного пристрою оптичної сигналізації.
- Живлення 10-30 В, низьке енергоспоживання.
Особливості встановлення
База монтується двома гвинтами або шурупами. Після чого необхідно сумістити сповіщувач з базою, повернути за годинниковою стрілкою до просідання сповіщувача в базі, потім довернути його в тому ж напрямку до обмеження руху.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 120 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, можливість підключення виносного світлодіода, автоматична компенсація запиленості, температури та старіння оптопари |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 10-30 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Рабочее напряжение | 10-30 В |
| Розміри | 110 х 110 х 50 мм |
| Розміри, мм | 110 / 110 / 50 |
| Сенсори | Мікропроцесорний, оптопара |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Tiras |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий |
Информация для заказа
- Цена: 588 ₴

