
Неадресний комбінований сповіщувач диму та температури Tiras DETECTO MLT10 White (15-00095)
768 ₴
- Нет в наличии
- Код: 15-00095
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Неадресний мікропроцесорний комбінований пожежний сповіщувач диму та температури; тепловий сенсор з визначенням перевищення температури відповідно до класу A2; світлова індикація; можливість підключення виносного світлодіода; живлення 10-30 В; ступінь захисту корпусу IP30; розміри 110 / 110 / 50 мм; вага 120 г; колір білий
Неадресний мікропроцесорний комбінований пожежний сповіщувач диму та температури Tiras DETECTO MLT10 White, для роботи у складі неадресної пожежної системи Tiras. Визначення перевищення температури відповідно до класу А2.
Застосування
DETECTO MLT10 виявляє пожежу при першій появі диму або вогню. Працює в складі неадресної пожежної системи Tiras.
Ключові властивості та можливості
- Димова камера не чутлива до запилення: дозволяє детектувати дим навіть при значному запиленні, що зменшує періодичність обслуговування.
- Сучасна мікропроцесорна архітектура: в DETECTO MLT10 реалізована функція автоматичної компенсації запиленості, температури та старіння оптопари. Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів.
- Визначення перевищення температури відповідно до класу А2.
- Інтуїтивно зрозуміла індикація дозволяє швидко та чітко розрізняти стан сповіщувача: черговий, процесу реєстрування, несправність, пожежна тривога. Також є можливість підключення виносного пристрою оптичної сигналізації.
- Живлення 10-30 В, низьке енергоспоживання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 120 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Автоматична компенсація запиленості, Можливість підключення виносного світлодіода, Низьке енергоспоживання |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 10-30 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим, Температура |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Рабочее напряжение | 10-30 В |
| Розміри | 110 х 110 х 50 мм |
| Розміри, мм | 110 / 110 / 50 |
| Сенсори | Димова камера, Тепловий сенсор |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Tiras |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Димовий, Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 768 ₴

