Неадресний мікропроцесорний тепловий сповіщувач; тепловий сенсор з визначенням перевищення температури відповідно до класу A2; світлова індикація; можливість підключення виносного світлодіода; живлення 10-30 В; ступінь захисту корпусу IP30; розміри Ø 110 / 48 мм; вага 120 г; колір білий
Неадресний мікропроцесорний тепловий сповіщувач Tiras DETECTO HT10 White, для роботи у складі неадресної пожежної системи Tiras. Визначення перевищення температури відповідно до класу А2. Відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN54-5.
Застосування
DETECTO HT10 виявляє перевищення температури в приміщенні згідно з температурним класом А2. Працює в складі неадресної пожежної системи Tiras.
Ключові властивості та можливості
- Сучасна мікропроцесорна архітектура: в DETECTO HT10 реалізована функція автоматичної компенсації температури та старіння оптопари. Тому чутливість сповіщувача завжди підтримується на встановленому рівні, а частота технічних обслуговувань зменшується в декілька разів.
- Визначення перевищення температури відповідно до класу А2.
- Інтуїтивно зрозуміла індикація дозволяє швидко та чітко розрізняти стан сповіщувача: черговий, процесу реєстрування, несправність, пожежна тривога. Також є можливість підключення виносного пристрою оптичної сигналізації.
- Живлення 10-30 В, низьке енергоспоживання.
- Відповідає вимогам стандарту ДСТУ EN54-5.
Особливості встановлення
База монтується двома гвинтами або шурупами. Після чого необхідно сумістити сповіщувач з базою, повернути за годинниковою стрілкою до просідання сповіщувача в базі, потім довернути його в тому ж напрямку до обмеження руху.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Tiras |
| Страна производитель | Украина |
| Общие | |
| Вес | 120 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | — |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Мікропроцесорна архітектура, Автоматична компенсація температури, Світлова індикація, Можливість підключення зовнішнього світлодіода, Низьке енергоспоживання |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 10-30 В |
| Класс защиты | IP30 |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Температура |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | Низьке енергоспоживання |
| Рабочее напряжение | 10-30 В |
| Розміри | 110 х 110 х 50 мм |
| Розміри, мм | 110 / 110 / 50 |
| Сенсори | Тепловий сенсор |
| Ступінь захисту корпусу | IP30 |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | Tiras (неадресна пожежна система) |
| Тип | Дротові |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Сповіщувач пожежний |
| Тип извещателя | Тепловий |
Информация для заказа
- Цена: 516 ₴


