
Комутаційна шафа NVC-6U/600x600x350 Black (25-00068)
4 904 ₴
- В наличии
- Код: 25-00068
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Комутаційна шафа з габаритними розмірами: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 6U – 350 мм; максимальне навантаження 100 кг; матеріал корпусу: сталь, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору RAL9005; дверцята із загартованого скла, зачиняються на замок (2 ключі у комплекті); кабельні введення у верхній, нижній та задній панелях; ступінь захисту IP20; постачання – у розібраному вигляді, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
Комутаційна шафа NVC-6U/600x600x350 Black, розбірна, з дверцятами із загартованого скла. Максимальне навантаження 100 кг. Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 6U – 350 мм.
Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
- Шафа має дверцята із загартованого скла, які зачиняються на замок з комплекту постачання. До замка додаються два ключі.
- Входи для кабелю передбачені у верхній, нижній та задній панелях.
- Максимальне навантаження 100 кг.
- Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту. Для складання шафи знадобиться лише викрутка.
- Колір корпусу комутаційної шафи чорний RAL9005, ступінь захисту IP20.
- Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 6U – 350 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 600 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 350 мм |
| Висота (U) | 6U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 600 мм |
| Додаткові характеристики | Колір корпусу чорний RAL9005<br>Ступінь захисту IP20<br>Всі складові шафи, а також кріпильні елементи входять до комплекту<br>Для складання шафи знадобиться лише викрутка |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 350х600х600 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Замок із двома ключами <br> Набір гвинтів чорного кольору <br>Гвинти з плоскими капелюшками <br>Металеві кліпси-гайки для фіксації |
| Конструкция | Збірний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал виконання | Загартоване скло, Сталь |
| Материал корпуса | Загартоване скло, Сталь |
| Особенности | Дверцята із загартованого скла<br>Зачиняється на замок (2 ключі у комплекті)<br>Кабельні введення у верхній, нижній та задній панелях<br>Постачання у розібраному вигляді |
| Пило- і вологозахист | IP20 |
| Розміри | 600 / 600 / 350 мм |
| Розміри, мм | 600 / 600 / 350 |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Формфактор | 19" |
| Ширина, мм | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 4 904 ₴










