Комутаційна шафа з габаритними розмірами: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 12U – 640 мм; максимальне навантаження 100 кг; матеріал корпусу: сталь, пофарбована порошковою фарбою чорного кольору RAL9005; дверцята із загартованого скла, зачиняються на замок (2 ключі у комплекті); кабельні введення у верхній, нижній та задній панелях; у комплекті коліщатка для зручного переміщення; ступінь захисту IP20; постачання – у розібраному вигляді, всі складові шафи та кріпильні елементи входять до комплекту
Комутаційна шафа NVC-12U/600x600x640 Black, розбірна, з дверцятами із загартованого скла. Максимальне навантаження 100 кг Шафа зачиняється на замок, ключі у комплекті. У комплекті коліщатка для зручного переміщення шафи. Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 12U – 640 мм.
Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту.
Застосування
Комутаційні шафи призначені для захисту, організації та забезпечення надійної роботи серверного обладнання, а також систем відеонагляду. Вони забезпечують фізичну безпеку та ефективне керування кабельною інфраструктурою, а також обладнані вентиляційними отворами для підтримки оптимальних умов роботи.
Ключові властивості
- Шафа має дверцята із загартованого скла, які зачиняються на замок з комплекту постачання. До замка додаються два ключі.
- Входи для кабелю передбачені у верхній, нижній та задній панелях.
- Максимальне навантаження 100 кг.
- Шафа постачається у розібраному вигляді. Всі складові шафи, а також кріпильні елементи, входять до комплекту. Для складання шафи знадобиться лише викрутка.
- Колір корпусу комутаційної шафи чорний RAL9005, ступінь захисту IP20.
- Габаритні розміри: ширина 600 мм, глибина 600 мм, висота 12U – 640 мм.
- У комплекті коліщатка для зручного переміщення шафи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 640 мм |
| Висота (U) | 12U |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина, мм | 600 мм |
| Додаткові характеристики | Колір корпусу чорний RAL9005<br>Ступінь захисту IP20<br>Всі складові шафи, а також кріпильні елементи входять до комплекту<br>Для складання шафи знадобиться лише викрутка |
| Зовнішні габарити (ВхДхШ), мм | 640х600х600 мм |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Чёрный |
| Комплектация | Коліщатка для зручного переміщення<br>Замок із двома ключами |
| Конструкция | Збірний |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Матеріал виконання | Загартоване скло, Сталь |
| Материал корпуса | Загартоване скло, Сталь |
| Особенности | Дверцята із загартованого скла<br>Зачиняється на замок (2 ключі у комплекті)<br>Кабельні введення у верхній, нижній та задній панелях<br>Коліщатка для зручного переміщення<br>Постачання у розібраному вигляді |
| Пило- і вологозахист | IP20 |
| Розміри | 600 / 600 / 640 мм |
| Розміри, мм | 600 / 600 / 640 |
| Тип | Підлогові |
| Тип устройства | Шафа комутаційна |
| Форм-фактор | 19” |
| Ширина | 600 мм |
| Ширина, мм | 600 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 822 ₴










