Лінійно-інтерактивне ДБЖ з LCD-дисплеєм; потужність 1500 ВА/1050 Вт; вхідна напруга 140-275 В АС, 50/60 Гц; вихідна напруга 220 В АС±10%, 50/60 Гц, правильна синусоїда; акумуляторна батарея зовнішня, напруга 24 В, тип свинцево-кислотна; швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї 3-6 мс; максимальний струм заряду 15 А; інтерфейси RS232, USB; захист від від перезаряду, перерозряду, переполюсування, короткого замикання, перегріву
Джерело безперебійного живлення NVC-1500VA(1050W/24V) UPS, лінійно-інтерактивне, під зовнішню акумуляторну батарею свинцево-кислотну 24 В DC, потужністю 1500 ВА/1050 Вт, з правильною синусоїдою, LCD-дисплей, підходить для котлів.
Застосування
Лінійно-інтерактивні джерела безперебійного живлення стабілізують вхідну напругу і забезпечують безперебійне живлення підключеного обладнання у разі збою електроживлення від мережі. Використовуються у разі частих стрибків напруги або вимкнень електроживлення.
Ключові властивості і можливості
- Лінійно-інтерактивне ДБЖ з правильною синусоїдою.
- Вихідна потужність складає 1500 ВА / 1050 Вт.
- Широкий діапазон вхідної напруги 140-275 В AC.
- Підключення зовнішньої акумуляторної батареї свинцево-кислотного типу напругою 24 В. Швидкий час перемикання на роботу від акумуляторної батареї 3-6 мс.
- Інтелектуальне керування процесором.
- Максимальний струм заряду становить 15 А.
- LCD-дисплей для відображення стану роботи і батареї.
- Автоматичний перезапуск у разі відновлення електроживлення.
- Функція «холодний старт» – безперебійний блок живлення запускається навіть за відсутності напруги в мережі.
- Заряджання акумуляторів в автономному режимі, якщо ДБЖ вимкнене.
- Захист від перезаряду, перерозряду, переполюсування, короткого замикання, перегріву.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NVC |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | LCD-дисплей |
| Интерфейсы | RS232, USB |
| Бренд | NVC |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Вихідна частота | 50/60 Гц |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Вхідна частота | 50/60 Гц |
| Гарантія | 12 міс. |
| Застосування ДБЖ | Котли |
| Напруга акумуляторної батареї | 24 В |
| Мощность | 1500 ВА / 1050 Вт |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Струм заряду акумуляторної батареї | 15 А |
| Тип аккумулятора | Свинцево-кислотний |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний UPS |
| Тип виконання | Класичний Tower |
| Тип вихідного сигналу | Правильна синусоїда |
| Тип защиты | Від короткого замикання, розряду/перезаряду, перегріву, переполюсування |
| Тип устройства | Блок безперебійного живлення |
| Час перемикання на акумуляторні батареї | 3-6 мс |
Информация для заказа
- Цена: 8 151 ₴


