
Замок біометричний автономний Trinix TRL-5104BTF Silver Left з Bluetooth, зчитувачем відбитків пальців і карт
8 100 ₴
- Нет в наличии
- Код: 65-00044
Trinix TRL-5104BTF Silver Left – біометричний автономний електрозамок з підтримкою Bluetooth, з доступом за відбитком пальця, кодом, карткою Mifare, ключем, через застосунок TTLock / TTHotel. Підтримка до 120 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом. Встановлення на лівобічні двері.
Застосування
Біометричний замок TRL-5104BTF використовується в системах контролю доступу для обмеження доступу до контрольованих приміщень за відбитком пальця, безконтактної RFID-карти або за допомогою введення коду.
Ідеально підійде для встановлення на обмеження доступу до кабінетів, офісів, серверних, складів – скрізь, де потрібна надійність. Біометричний сканер відбитків пальців забезпечує високу точність автентифікації відвідувача.
Ключові властивості та можливості
- Можливість відімкнення замка за допомогою: відбитку пальця / коду / картки Mifare / застосунку / механічного ключа.
- Підтримує до 120 користувачів за відбитком пальця, 200 за карткою доступу та 150 за кодом.
- Дана модель має вбудований Bluetooth і підтримує роботу з застосунком TTLock, TTHotel.
- Відправляє тривожне сповіщення у застосунок при спробі злому.
- Високий захист від злому замка завдяки спеціальному дизайну ручки.
- Автономне живлення від 4 батарей типу АА. При недостатньому заряді замок видає сигнал для подальшої заміни елементів живлення.
Особливості встановлення
Встановлюється на готові лівобічні металеві або дерев'яні двері врізним способом монтажу. Товщина дверей повинна становити від 40 до 120 мм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Да |
| Интерфейсы | micro USB |
| Бренд | Trinix |
| Вбудований контролер зі зчитувачем карт/ключів | Да |
| Установка | Внутрішнє |
| Відімкнення | Відбиток пальця, Застосунок, Карта, Ключ, Код |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | Батарея AA – 4 шт. |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Звуковая индикация | Да |
| Цвет | Серебряный |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Монтаж | Врезной |
| Пам'ять відбитків пальця | 120 |
| Пам'ять карт / подій | 200 карт |
| Пам'ять кодів | 150 |
| Підтримка мобільного застосунку | TTHotel, TTLock |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +40 °C |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 350 / 78 / 24 мм |
| Розміри, мм | 350 / 78 / 24 |
| Световая индикация | Да |
| Сканер відбитка пальця | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Тип дверей | Дерев'яні, Металеві |
| Тип устройства | Замок біометричний |
| Толщина двери | 40-120 мм |
- Цена: 8 100 ₴





