
IP-відеокамера поворотна з WiFi 2Mp Light Vision VLC-6492S(Tuya) f=3.6mm (75-00183)
1 049 ₴
- В наличии
- Код: 75-00183
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
2Mp внутрішня поворотна IP-відеокамера з підтримкою Wi-Fi (2.4 ГГц); роздільна здатність запису 1080P; відеокодек H.264; об'єктив f=3.6 мм; ІЧ-підсвічування 8 м; кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°; вбудований мікрофон та розмовний динамік; двостороннє аудіо високої якості; функція автотрекінгу; віддалений моніторинг на смартфонах iOS та Android (застосунок TuyaSmart); запис за детекцією на карту micro SD (до 128 Гб); живлення USB-microUSB DC5V, блок живлення DC5V/1.5A у комплекті; пластиковий корпус; розміри 120 / 80 мм
IP-відеокамера поворотна Light Vision VLC-6492S(Tuya) з WiFi і підтримкою віддаленого моніторингу із застосунку TuyaSmart для iOS/Android, з роздільною здатністю 2 Мп і фокусною відстанню 3.6 мм, кут повороту 0-355°, кут нахилу 0-90°, відеокодек H.264, ІЧ-підсвічування до 8 м. Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок. Живлення USB-microUSB 5В, блок живлення у комплекті. Запис за рухом на карту пам'яті до 128 Гб (купується окремо). Пластиковий корпус, для внутрішнього встановлення.
Застосування
Поворотну IP-відеокамеру Light Vision VLC-6492S(Tuya) можна встановлювати для охорони об'єктів лише всередині будівель.
Підходить для відеонагляду як в особистих цілях, так і для використання у малому та середньому бізнесі.
Ключові властивості та можливості
- Роздільна здатність камери – 2 Мп, максимальна роздільна здатність 1920*1080 пікселів, відеостиснення H.264.
- Камера оснащена фіксованим об'єктивом 3.6 мм з кутом повороту 0-355°, кутом нахилу 0-90°.
- Завдяки вбудованому ІЧ-підсвічуванню до 8 м камеру можна використовувати для запису відео в темний час доби.
- Підтримка застосунку TuyaSmart для iOS/Android для простого віддаленого моніторингу зі смартфонів.
- Підтримує інтелектуальне стеження за об'єктом, що рухається (автотрекінг).
- Запис за рухом відбувається на карту пам'яті microSD до 128 Гб, яку слід придбати окремо.
- Вбудовані мікрофон і динамік, двосторонній аудіозв'язок високої якості.
- Живлення камери USB-microUSB 5 В.
- До комплекту постачання входить блок живлення DC5V/1.5A.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Цвет | Белый |
| Объектив | |
| Тип объектива | Монофокальный |
| Фокусное расстояние | 3.6 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Smart функции | Смарттрекінг |
| Wi-Fi | Да |
| Интерфейсы | Wi-Fi, Micro SD, MicroUSB |
| Інфрачервона підсвітка | до 8 |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi, 2.4 ГГц |
| Вид | Speed Dome |
| Відеокодек | H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність підсвічування | 8 м |
| Динамік | Да |
| Додаткові характеристики | Смарт трекінг, Повідомлення на мобільний телефон, Двостороннє аудіо |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 °C |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Внешний вид | PTZ (mini) |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Віддалений доступ |
| Комплектация | Блок живлення DC5V/1.5A |
| Країна виробник товару | Китай |
| Угол обзора по вертикали | 0°-90° |
| Угол обзора по горизонтали | 0°-350° |
| Кути повороту / нахилу | 0°-350° / 0°-90° |
| Максимальный объем карты памяти | 128 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Материал корпуса | Пластик |
| Микрофон | Да |
| Нахил | 0°-90° |
| Нічна зйомка | Да |
| Особенности | Запис звуку, Можливість нічної зйомки, Розумна |
| Поворот | 0°-350° |
| Повідомлення | Повідомлення на мобільний телефон |
| Провідні інтерфейси | micro-USB |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Робоча напруга | 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Разрешение | 2 Мп |
| Разрешение видео | 1920x1080 |
| Роздільна здатність камери | 2.0 |
| Размер матрицы | — |
| Розміри | 120/80 мм |
| Розміри, мм | 120 / 80 |
| Світлочутливість | 0.3 Люкс |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Спрацювання за подією | За рухом |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tuya Smart |
| ТЕГИ | ip wifi камера з віддаленим доступом, Wi-Fi камери, з картою пам'яті, з мікрофоном |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип встановлення відеокамери | Внутрішнє |
| Тип устройства | IP-відеокамера |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Формат видео | H.264 |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 1 049 ₴



