
Ключ-брелок Mifare Trinix Proximity-key Mifare 1К/02 Gray (69-00067)
28 ₴
- В наличии
- Код: 69-00067
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключ-брелок Proximity-key формату Mifare 1K 13.56 МГц. Пластиковий корпус. Колір сірий
Ключ-брелок Proximity-key Mifare 1К/02 Gray формату Mifare 1K 13.56 МГц для застосування в системах контролю і керування доступом.
Застосування
Пристрій спрацьовує під час піднесення до зчитувачів формату Mifare. При наближенні брелока зчитувач реагує на правильний/неправильний електронний ключ брелока, надаючи або забороняючи доступ користувачу.
Ключові властивості
- Працює зі зчитувачами формату Mifare 1К, робоча частота 13.56 МГц.
- Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID).
- Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2.
- Без можливості перезапису коду-індентифікатора.
- Міцний корпус з пластику.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ключі |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Без можливості перезапису коду-ідентифікатора, Міцний пластиковий корпус |
| Материал корпуса | Пластик |
| Режим работы | Безконтактні |
| Рабочая температура | -30 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 13.56 |
| Стандарт ISO | ISO/IEC 18000 |
| Тип ключа | Proximity-key |
| Тип ключів | Брелоки |
| Тип контроллера | — |
| Тип устройства | Ключ доступу |
| Формат ключа | Mifare 1K |
| Формат микросхемы | Mifare 1K |
Информация для заказа
- Цена: 28 ₴

