
Розподільний бокс Light Vision VLC-05BX (75-00211)
270 ₴
- В наличии
- Код: 75-00211
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Розподільний бокс для розміщення комутаційних кабелів; зовнішнього та внутрішнього встановлення; матеріал – пластик; розміри 250 / 210 / 100 мм
Розподільний бокс VLC-05BX від Light Vision – це надійний пристрій для розподілу та розміщення кабелів. Виготовлений зі стійкого до ультрафіолету та коливань температур матеріалу, цей бокс забезпечує ефективний захист і створює оптимальні умови для надійної роботи вашої кабельної мережі.
Застосування
Призначена для надійного розташування кабелів, що забезпечує їх захист від вологості та коливань температури.
Ключові властивості
- Використовується як коробка для розподілу та з'єднання комутації.
- Забезпечує ефективний захист від негативного впливу навколишнього середовища.
- Забезпечує зручний монтаж та доступ до кабельних з'єднань завдяки дверцятам.
- Бокс призначений для накладного монтажу.
- Матеріал корпусу: пластик.
- Колір: білий.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Light Vision |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Розподільні коробки |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Матеріал корпусу: Пластик <br> Колір: Білий <br> Розміри: 250×210×100 мм |
| Комплектация | Коробка розподільна |
| Розміри | 250 / 210 / 100 мм |
| Розміри (ДхШхВ), мм | 250x210x100 мм |
| Розміри, мм | 250 / 210 / 100 |
| Тип устройства | Коробка розподільна |
Информация для заказа
- Цена: 270 ₴





