Бездротовий ІЧ-датчик рухуз імунітетам к твариноам вагою до 15 кг; працює лише з підключенням до централі Trinix; робоча частота 433 МГц, дальність зв’язку з централлю до 80 м; дальність детекції 12 м, кут детекції 110°; живлення 3 батарейки AA, у комплекті; споживання у режимі очікування 15 мкА, у режимі тривоги 25 мА; кронштейн з регульованим кутом встановлення у комплекті; робоча температура -10C°~+50°C; корпус з ABS-пластику; розміри 113 / 59 / 29 мм
Бездротовий ІЧ-датчик руху Trinix TRX-PIR01/W з дальністю виявлення руху до 12 м, з імунітетом до тварин вагою до 15 кг. Робоча частота 433 МГц, дальність зв’язку з централлю до 80 м. Працює лише з підключенням до охоронної централі Trinix, підтримка застосунку Tuya.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості
- Сумісність: охоронні централі Trinix. Після підключення подальше керування та налаштування можливе через застосунок Tuya.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 110°.
- Імунітет до тварин вагою до 15 кг.
- Світлодіодна індикація роботи.
- Кронштейн з регульованим кутом встановлення у комплекті.
- Живлення від 3 батарей AA, у комплекті.
- Низьке енергоспоживання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 15 кг |
| Імунітет до тварин | Да |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вертикальний кут детектування | 110° |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 110° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 12 м |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | 80 м |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, Низьке енергоспоживання, Кронштейн з регульованим кутом, Корпус ABS |
| Питание | 3 х АА |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 3 батареї АА, кронштейн з регульованим кутом |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 110° |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 80 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 15 мкА / 25 мА |
| Протокол связи | Пропрієтарний (433 МГц) |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 3 батареї АА |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 113 х 59 х 29 мм |
| Розміри, мм | 113 / 59 / 29 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | ІЧ (PIR) |
| Ток потребления | 25 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Охоронні централі Trinix |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | AA – 3 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Частота передачи | 433 МГц |
| Частота передачі | 433 |
Информация для заказа
- Цена: 382 ₴





