
Бездротовий ІЧ-датчик руху Trinix TRX-PIR02/W (27-00060)
339 ₴
- В наличии
- Код: 27-00060
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий ІЧ-датчик руху; працює лише з підключенням до централі Trinix; робоча частота 433 МГц; дальність дії 100 м; дальність детекції 12 м, кут детекції 110°; живлення літієва батарея CR2450 3V; споживання у режимі очікування 15 мкА, у режимі тривоги 25 мА; робоча температура -10C°~+55°C; кронштейн для встановлення у комплекті; корпус з ABS-пластику; розміри датчик 42 / 34 / 34 мм, кронштейн 44 / 34 / 34 мм
Бездротовий ІЧ-датчик руху Trinix TRX-PIR02/W з дальністю виявлення руху до 12 м. Робоча частота 433 МГц, дальність дії до 100 м. Працює лише з підключенням до охоронної централі Trinix, підтримка застосунку Tuya.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора.
Ключові властивості
- Сумісність: охоронні централі Trinix. Після підключення подальше керування та налаштування можливе через застосунок Tuya.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 110°.
- Живлення від літієвої батареї CR2450 3V.
- Низьке енергоспоживання.
- Кронштейн для встановлення у комплекті.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вертикальний кут детектування | 110° |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 110° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 12 м |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | 100 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Низьке енергоспоживання, Корпус з ABS-пластику |
| Питание | 1 x CR2450 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Датчик, кронштейн, CR2450 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 110° |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 100 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 15 мкА / 25 мА |
| Протокол связи | 433 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 3V |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 42 х 34 х 34 мм |
| Розміри, мм | 42 / 34 / 34 |
| Сенсори | IЧ (PIR) |
| Ток потребления | 25 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Охоронні централі Trinix |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | CR2450 – 1 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | IЧ (PIR) |
| Частота передачи | 433 МГц |
| Частота передачі | 433 |
Информация для заказа
- Цена: 339 ₴



