
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей Trinix TRX-DS01/W (27-00061)
165 ₴
- В наличии
- Код: 27-00061
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей; працює лише з підключенням до централі Trinix; робоча частота 433 МГц; живлення літієва батарея CR2032 3V; споживання у режимі очікування 8 мкА; увімкнення живлення кнопкою; кнопка на корпусі з можливістю налаштування як тривожної кнопки, дзвінка; сповіщення про низький заряд батареї; робоча температура -10C°~+50°C; тампер захисту корпусу; корпус з ABS-пластику; розміри датчик 73 / 27 / 12 мм, магніт 55 / 12 / 12 мм
Бездротовий відчинення вікон/дверей Trinix TRX-DS01/W з робочою частотою 433 МГц, дальність зв’язку з централлю до 80 м. Працює лише з підключенням до охоронної централі Trinix, підтримка застосунку Tuya.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей сповіщає про спроби вторгнення у приміщення через вікна або двері.
Ключові властивості та можливості
- Сумісність: охоронні централі Trinix. Після підключення подальше керування та налаштування можливе через застосунок Tuya.
- Дальність зв’язку з централлю до 80 м.
- Увімкнення живлення кнопкою. Кнопка на корпусі з можливістю налаштування як тривожної кнопки, дзвінка.
- Світлодіодна індикація роботи.
- Живлення від літієвої батареї CR2032 3V.
- Сповіщення про низький заряд батареї.
- Тампер захисту корпусу.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Рабочая частота | 433 МГц |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність передачі | 80 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна індикація, Сповіщення про низький заряд батареї, Тампер, Налаштовувана кнопка |
| Питание | 1 х CR2032 |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Датчик, магніт |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | 80 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 8 мкА |
| Протокол связи | 433 МГц |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 3V |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Розміри | 73 х 27 х 12 мм |
| Розміри, мм | Датчик 73 / 27 / 12 , магніт 55 / 12 / 12 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Геркон |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Охоронні централі Trinix |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | CR2032 – 1 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
| Частота передачи | 433 МГц |
| Частота передачі | 433 |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴




