
Бездротова автономна внутрішня сирена з WiFi Trinix TRX-IS01(WiFi) (28-00023)
1 009 ₴
- В наличии
- Код: 28-00023
Бездротова внутрішня сирена Trinix TRX-IS01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya з гучністю 100 дБ. Працює як самостійний пристрій, може використовуватися як централь. Можливість підключення до сирени до 100 WiFi-датчиків та до 10 радіобрелоків.
Застосування
Бездротова внутрішня сирена з WiFi для інформування про несподівану подію або напад на будівлю у вигляді гучного звукового сигналу тривоги, щоб його могли почути сплячі мешканці, сусіди або перехожі. Вона також має психологічний ефект на зловмисника, який, як правило, через занепокоєння та переляк вирішує покинути приміщення до скоєння злочину. До сирени можна підключити інші WiFi-датчики. Після додавання сирени і датчиків у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника у разі спрацювання підключених датчиків.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Немає потреби підключати до охоронної централі.
- Сирена може слугувати основою для розумного будинку – до неї можна підключити інші пристрої з підтримкою бездротового WiFi-зв'язку, таких як датчики руху, відчинення, пожежні датчики. Максимально можна підключити 100 пристроїв. Якщо сирена виявляє тривогу від WiFi-датчика, вона вмикає звукову та світлову сигналізацію та негайно надсилає сповіщення на мобільний телефон через мобільний застосунок Tuya.
- Сирена має функції сигналізації, автоматизації та можливості налаштування сценаріїв.
- Живлення AC 220 В; резервна вбудована літієва батарея 3.7 В 500 мАг, час автомної роботи від батареї до 6 годин.
- Великою перевагою цієї моделі є простота встановлення без будь-якого втручання в конструкцію – завдяки стандартній вилці для підключення в електромережу 220 В.
- Сирена призначена виключно для внутрішнього встановлення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Ємність вбудованої батареї | 500 мА·г |
| Батарея | Вбудована |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гучність сирени | 100 дБ |
| Додаткові характеристики | Працює як централь, Підтримка Tuya, Вбудований WiFi |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Керування | Віддалений доступ |
| Цвет | Белый |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість бездротових пристроїв | 100 |
| Максимальна гучність | 100 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Оповещение | Світлозвукове |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Резервне живлення | Акумулятор Li-Ion 3.7 В 500 мА·г |
| Робоча напруга | 220 |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 95 х 95 х 88 |
| Розміри, мм | 95 / 95 / 88 |
| Спосіб оповіщення | Світлозвукове |
| Струм у режимі бездіяльності/тривоги | 10 мА, 200 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | Tuya Smart |
| Термін роботи сирени від одного заряду батареї | До 6 годин |
| Тип | Бездротові |
| Тип установки | — |
| Тип устройства | Сирена |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Частота бездротових датчиків | 2400 |
| Частота передавання/приймання | 2.4 ГГц |
- Цена: 1 009 ₴



