
Бездротовий автономний датчик відчинення вікон/дверей з WiFi Trinix TRX-DS01(WiFi) (27-00051)
620 ₴
- В наличии
- Код: 27-00051
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей Trinix TRX-DS01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. Дальність спрацювання до 25 мм.
Застосування
Бездротовий датчик відчинення вікон/дверей з WiFi сповіщає про спроби вторгнення у приміщення через вікна або двері. Після додавання датчика у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Немає потреби підключати до охоронної централі.
- Дальність спрацювання до 25 мм.
- Відображення рівня заряду батареї у застосунку, сповіщення про низьку напругу менше 2.4 В.
- Наявність тампера та тривожне сповіщення у разі спроби зняти чи розкрити пристрій.
- Живлення від двох батарей AAA, у комплекті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 25 мм |
| Диапазон рабочих температур | 0 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Світлова індикація, Тампер |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 батареї AAA |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | Працює без підключення до централі |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Відкриття |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 1 мкА / 100 мА |
| Протокол связи | IEEE 802.11b/g/n |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 64 х 32 х 19 мм |
| Розміри, мм | Датчик 64 / 32 / 19 , магніт 64 / 11 / 19 |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Геркон |
| Ток потребления | 100 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Працює без підключення до централі |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Відчинення |
| Тип питания | AAA – 2 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик відчинення |
| Тип сенсора | Геркон |
| Частота передачи | 2.4 ГГц |
| Частота передачі | 2400 |
- Цена: 620 ₴




