
Бездротовий автономний стельовий ІЧ-датчик руху з WiFi Trinix TRX-PS01(WiFi) (27-00053)
577 ₴
- В наличии
- Код: 27-00053
Бездротовий стельовий ІЧ-датчик руху Trinix TRX-PS01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. Дальність детекції 6 м, кут детекції 360°.
Застосування
Бездротовий стельовий ІЧ-датчик руху з WiFi сповіщає про вторгнення, фіксуючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора. Після додавання датчика у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Не потребує підключення до охоронної централі.
- Дальність детекції становить 6 м, кут детекції 360°.
- Живлення від двох батарей AAA/LR03 3V, у комплекті. Вхідна напруга DC 5 В/2 А – USB призначене для зарядки лише придатних до цього акумуляторних батарей.
- Сповіщення про низьку напругу нижче 2.2 В.
- Кнопка скидання до заводських налаштувань.
- Можливість встановлення на стелі або на стіні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Вертикальний кут детектування | 360° |
| Установка | Внутрішнє |
| Горизонтальний кут детектування | 360° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 6 м |
| Дальність виявлення | 6 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +50 °C |
| Додаткові характеристики | Підтримка Tuya, USB-зарядка, Повідомлення про низьку напругу <2.2 В, Кнопка скидання |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 батареї AAA/LR03 3V, у комплекті |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кут виявлення | 360° |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий, Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 75 мкА / 60 мА |
| Провідні інтерфейси | USB |
| Протокол связи | IEEE 802.11b/g/n |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 3 V (2 x AAA); DC 5 V/2 A |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 61 х 61 х 34 мм |
| Розміри, мм | 61 / 34 |
| Сенсори | ІЧ (PIR) |
| Ток потребления | 60 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Працює як самостійний пристрій |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип питания | AAA – 2 шт. |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Частота передачи | 2.4 ГГц |
| Частота передачі | 2400 |
- Цена: 577 ₴






