Бездротовий датчик газу Trinix TRX-GL01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. Вбудована сирена 70 дБ. Детектує природний газ, скраплений газ, підвищення температури вище 57°. Чутливість 6% LEL.
Застосування
Бездротовий датчик газу з WiFi сповіщає про перевищення рівня концентрації природного газу у приміщенні та підвищення температури вище 57°. Після додавання датчика у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника. Якщо детектується витік газу, вмикається голосове повідомлення. У разі подальшого зростання рівня концентрації газу та досягнення 6% LEL, вмикається сирена та світиться червоний індикатор.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Немає потреби підключати до охоронної централі.
- Чутливість датчика 6% LEL, похибка ±3% LEL. Діапазон вимірювання 0-100% LEL.
- Вбудована сирена гучністю 70 дБ.
- LCD-дисплей для відображення: концентрації газу, температури навколишнього середовища, скільки днів працюватиме датчик, годинника і дати, а також помилок у роботі у разі наявності.
- Живлення через USB Type-C DC5V/1A, блок живлення у комплекті; споживання 200 мА.
- Кнопка самодіагностики пристрою.
- Вихід для пристрою керування 12V/300mA.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 6% LEL |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | LCD-дисплей, Вбудлена сирена 70 дБ, Голосове повідомлення, Кнопка самодіагностики, Світлова індикація |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Блок живлення DC5V/1A |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 70 дБ |
| Максимальна потужність під'єднаного навантаження | 12V/300mA |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | Природний газ, пропан/бутан, Температура |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 200 мА |
| Провідні інтерфейси | 1 x USB Type-C |
| Протокол связи | IEEE 802.11b/g/n |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 5 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 86 х 86 х 24.5 мм |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Витоку природного, скрапленого газу |
| Ток потребления | 200 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Витоку природного, скрапленого газу |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик витоку газу |
| Частота передачі | 2400 |
- Цена: 1 188 ₴








