
Бездротовий автономний датчик диму з WiFi Trinix TRX-SD01(WiFi) (27-00055)
636 ₴
- В наличии
- Код: 27-00055
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий датчик диму з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya; працює без підключення до централі; вбудована сирена 80 дБ; живлення: 2 батарейки AAA, купуються окремо; струм споживання у режимі очікування 10 мкА, у робочому режимі 100 мА; сповіщення про низький заряд батареї; робоча температура -10°C~+55°C; розміри 95 / 29 мм
Бездротовий датчик диму Trinix TRX-SD01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. Вбудована сирена 80 дБ.
Застосування
Бездротовий датчик диму з WiFi виявляє дим у приміщенні. Після додавання датчика у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника, також вмикається сирена та світлова індикація.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Не потребує підключення до охоронної централі.
- Вбудована сирена 80 дБ та світловий індикатор роботи пристрою.
- Живлення 2 батарейки AAA, купуються окремо.
- Сповіщення про низький заряд пристрою.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Вбудована сирена 80 дБ; світлова індикація; сповіщення про низький заряд батареї |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Батарейки AAA купуються окремо |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 80 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | стельовий |
| Об'єкт детекції | Дим |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 10 мкА / 100 мА |
| Протокол связи | IEEE 802.11b/g/n |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочее напряжение | 2 батареї AAA |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 95 х 95 х 29 мм |
| Розміри, мм | 95 / 29 |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 100 мА |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Диму |
| Тип питания | AAA – 2 шт. |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик диму |
| Тип сенсора | Фотоелектричний |
| Частота передачи | 2400 |
| Частота передачі | 2400 |
Информация для заказа
- Цена: 636 ₴






