
Бездротовий автономний датчик температури та вологості з WiFi Trinix TRX-TH01(WiFi) (27-00056)
885 ₴
- Нет в наличии
- Код: 27-00056
Бездротовий датчик температури та вологості Trinix TRX-TH01(WiFi) з підтримкою WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n) та можливістю керування і налаштування через мобільний застосунок Tuya. Працює як самостійний пристрій без підключення до централі. LCD-дисплей, вбудована сирена 55 дБ. Підходить лише для внутрішнього встановлення.
Застосування
Бездротовий датчик температури та вологості з WiFi для контролю температури та вологості навколишнього середовища. Після додавання датчика у мобільний застосунок Tuya тривожне сповіщення надходить на мобільний пристрій власника, якщо значення температури або вологості перевищують попередньо встановлені параметри. Підходить для встановлення в квартирі або будинку, у підвалі, гаражу, автобудинку тощо.
Разом з іншими бездротовими датчиками, сиренами, розетками, вимикачами, реле тощо, що підтримують роботу через застосунок Tuya, можна створити систему «Розумний будинок» для програмування сценаріїв роботи пристроїв та підключеного до них обладнання.
Ключові властивості
- Вбудований WiFi 2.4 ГГц (IEEE 802.11b/g/n), віддалене керування через мобільний застосунок Tuya. Немає потреби підключати до охоронної централі.
- LCD-дисплей для відображення температури навколишнього середовища, відносної вологості, рівня заряду батареї та WiFi-сигналу.
- Живлення 2 батареї AAA 1.5V, у комплекті.
- Сповіщення про низьку напругу менше 2.2 В.
- Датчик призначений виключно для внутрішнього встановлення.
- Можливість скидання до заводських налаштувань.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Trinix |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Да |
| Імунітет від домашніх тварин | Немає |
| Беспроводной стандарт | Wi-Fi |
| Установка | Внутрішнє |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +60 °C |
| Додаткові характеристики | LCD-дисплей, вбудована сирена 55 дБ, індикація рівня заряду та WiFi, сповіщення про низьку напругу, USB-вхід DC5V/2A, можливість скидання до заводських налаштувань |
| Питание | 2 x AAA |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | 2 батареї AAA |
| Країна виробник товару | Китай |
| Максимальна гучність | 55 дБ |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місце монтажу | — |
| Об'єкт детекції | Вологість, Температура |
| Потребляемый ток в режиме бездействия/тревоги | 75 мкА / 130 мА |
| Провідні інтерфейси | USB |
| Протокол связи | IEEE 802.11b/g/n |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка мобільного застосунку | Tuya Smart |
| Рабочая влажность | 0%~99.9% |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +60 °C |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Розміри | 61.2 х 61.2 х 23.0 мм |
| Световая индикация | Да |
| Сенсори | Температура, Вологість |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | Tuya Smart |
| Сумісність із сигналізацією | Працює без підключення до централі |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Вологості, Температури |
| Тип питания | AAA – 2 шт. |
| Тип монтажа | — |
| Тип устройства | Датчик температури та вологості |
| Частота передачи | 2400 |
| Частота передачі | 2400 |
- Цена: 885 ₴






