
Комплект Kraft: джерело безперебійного живлення PSU-1205LED(P) і акумуляторна батарея 12В 7.2Аг
1 774 ₴
- Нет в наличии
- Код: 41-00041-44-00054
Блок безперебійного живлення імпульсний з LED-індикацією; номінальна вихідна напруга 12 В; вихідний струм номінальний 5 A, максимальний 6 А; вхідна напруга 190-265 В, 50-60 Гц; місце під акумуляторну батарею 7 Аг; струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А; пластиковий бокс; 228 / 195 / 78 мм. Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7.2 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 2.04 кг
Блок безперебійного живлення імпульсний Kraft PSU-1205LED(P) з LED-індикацією, у пластиковому боксі з місцем під акумуляторну батарею 7 Аг, номінальні вихідна напруга/струм 12 В/5 А, вхідна напруга 190-265 В.
Застосування
Здійснює подачу резервного живлення для таких пристроїв як відеокамери, замки електронні, кодові клавіатури, зчитувачі, контролери, сирени, охоронні датчики та інші пристрої, які мають вхідну напругу 12 В.
Ключові властивості
- Вхідна напруга 190-265, 50-60 Гц.
- Номінальна вихідна напруга 12 В, вихідний струм номінальний 5 А, максимальний 6 А.
- Місце під акумуляторну батарею 7 Аг.
- Номінальна потужність 60 Вт.
- Струм заряду акумуляторної батареї 1.2 А.
- LED-індикація.
- Захист від: короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ, глибокого розряду АКБ, перевантаження.
- Пластиковий бокс з розмірами 228 / 195 / 78 мм.
Акумуляторна батарея Kraft 12V7Ah/20Hr F2 AGM ємністю 7.2 Аг, з вихідною напругою 12 В, тип – AGM свинцево-кислотна.
Застосування свинцево-кислотних AGM акумуляторів
Акумуляторні батареї є найважливішим елементом при побудові систем охоронно-пожежної сигналізації, систем контролю та керування доступом, систем відеоспостереження, підключення до ДБЖ 220 В. Саме завдяки їм здійснюється подача резервного живлення за відключення основного джерела енергії. Свинцево-кислотні AGM (Absorptive Glass Mat) акумулятори набули найбільшого поширення у вищезазначених сферах завдяки своїм технічним характеристикам та співвідношенню ціна/якість.
Акумуляторні батареї від TM Kraft зарекомендували себе як надійні джерела живлення та відповідають усім необхідним стандартам якості.
Переваги AGM акумуляторних батарей
АКБ 12В з технологією виробництва AGM – герметизовані батареї з абсорбованим сепараторами електролітом – мають багато переваг:
- не вимагають обслуговування протягом всього періоду експлуатації;
- нечутливість до короткострокового глибокого розряду батареї;
- герметичний корпус – можливість встановити у будь-якому положенні крім перегорнутого;
- стійкість до вібрацій;
- вища швидкість заряду та менший саморозряд порівняно зі звичайними свинцево-кислотними батареями.
Ключові властивості Kraft 12V7.2Ah/20Hr AGM
- Тип акумуляторної батареї: AGM свинцево-кислотна.
- Вихідна напруга: 12 В.
- Ємність: 7.2 Аг.
- Розміри: 95+5 / 151 / 65 мм.
- Вага: 2.04 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kraft |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Пользовательские характеристики | |
| Best Seller | 11 |
| Ship Bundle Items | Separately |
| _cache_instance_store_filter | 1 |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Бренд | Kraft |
| Вес | 2.04 кг |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Выходной ток | 5 А |
| Входное напряжение | 190-265 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Цвет | Белый |
| Кількість каналів навантаження | 1 |
| Розміри | 228 / 195 / 78 мм, 95+5 / 151 / 65 мм |
| Розміри, мм | 228 / 195 / 78 , 95+5 / 151 / 65 |
| Тип ИБП | Імпульсний |
| Тип виконання | Пластиковий бокс |
| Тип защиты | Від глибокого розряду АКБ, короткого замикання, підключення невірної полярності АКБ |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея, Блок безперебійного живлення |
- Цена: 1 774 ₴



