
IP-відеокамера 4Mp TVT TD-9441S4-C(D/PE/AW2) Black f=2.8mm, ІЧ+LED-підсвічування, з мікрофоном (77-00375)
4 262 ₴
- Немає в наявності
- Код: 77-00375
IP-відеокамера TVT TD-9441S4-C(D/PE/AW2) Black з роздільною здатністю 4Мр, з фокусною відстанню 2.8 мм і горизонтальним кутом огляду 94°. Подвійне підсвічування: ІЧ та LED. Відстань ІЧ-підсвічування до 30 м, відстань LED-підсвічування до 30 м. Вбудований мікрофон. Дана модель оснащена такими функціями відеоаналітики як SMD – інтелектуальна детекція руху, перетин лінії, вторгнення в зону, що охороняється, тощо. Можливе живлення через PoE.
Застосування
Циліндричну камеру TVT Digital у водонепроникному корпусі з класом захисту IP67 можна встановлювати для охорони об'єктів всередині та зовні будівель.
Ключові властивості та можливості
- Камера робить запис із максимальною роздільною здатністю 4 Мп (2560*1440 пікселів) за швидкістю 25 кадрів на секунду та має монофокальний об’єктив з фокусною відстанню f=2.8 мм. Матриця камери: 1/3″ CMOS.
- IP-відеокамера обладнана функціями відеоаналітики, зокрема, SMD – інтелектуальна детекція руху, класифікація цілей, вторгнення у зону, перетин лінії, виявлення залишених предметів тощо.
- Сучасний стандарт компресії відео H.265+/H.265/H.264+/H.264 скорочує обсяг відеоархіву, зберігаючи при цьому високу якість відео.
- Наявне подвійне підсвічування ІЧ – до 30 м та світлодіодне – до 30 м, що дозволяє використовувати камеру для запису відео в темний час доби. Підтримує функцію інтелектуального додаткового підсвічування.
- Мережевий інтерфейс 1хRJ45, 10/100M.
- Завдяки підтримці ONVIF камера сумісна з мережевими відеопристроями сторонніх виробників.
- Напруга живлення DC 12 В. Підтримка технології PoE дозволяє передавати через один кабель (вита пара) відеодані та живлення камери.
- З інших переваг слід зазначити наступні: підтримка функції P2P, трьох відеопотоків, наявність одного аудіовходу та вбудованого мікрофону, підтримка функцій покращення зображення 3D DNR, WDR, HLC, BLC.
- Запис відбувається на карту пам'яті microSD до 256 Гб, яку слід придбати окремо.
- Антивандальний водонепроникний корпус і рівень захисту IP67 дозволяють використання моделі у вуличних умовах.
Кронштейни та монтажні коробки слід підбирати згідно технічного паспорта.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TVT Digital |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Колір | Чорний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bitrate | 64Kbps – 6Mbps |
| PoE | Да |
| Smart функції | SMD, Виявлення зниклих/залишених предметів, Виявлення перетину лінії, Виявлення розмиття відео, Вхід/вихід із зони, Зміна сцени, Класифікація цілей |
| Інтерфейси передачі даних | 1x RJ45 10/100M |
| Аудіовходи | Да |
| Бренд | TVT |
| Вага | 450 г |
| Відеокодек | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 30 м – ІЧ, 30 м – LED |
| Живлення | DC 12 В / PoE |
| Зовнішній вигляд | Циліндрична |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 256 ГБ |
| Клас захисту | IP67 |
| Кількість користувачів онлайн | 3 |
| Кількість потоків | 3 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матриця | 1/3" CMOS |
| Мікрофон | Да |
| Протоколи | UDP,IPv4,IPv6,DHCP,NTP,RTSP,RTP,RTCP,RTMP,PPPoE,DDNS,SMTP,FTP,802.1x,SNMP,UPnP,HTTP(S),P2P,QoS |
| Підтримка браузерів | IE (потрібен плагін), Google Chrome, Edge, Firefox, Safari |
| Підтримка мобільних пристроїв | Android, iOS |
| Робоча вологість | < 95% |
| Робоча температура | -30 °C ~ +65 °C |
| Роздільна здатність | 4 Мп |
| Роздільна здатність камери | 4 Мп (2560x1440) |
| Розміри | 167.6 / 75 / 74.6 мм |
| Розміри, мм | 167.6 / 75 / 74.6 |
| Світлочутливість | 0.005 Люкса |
| Серія | S4-C |
| Спрацювання за подією | За аналітикою, За рухом, За тривогою, За часом, Ручний |
| Стандарт передачі сигналу | IP |
| Сумісність | ONVIF |
| Тип встановлення відеокамери | Вуличне |
| Тип пристрою | IP-відеокамера |
| Тип підсвітки | LED, ІЧ |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
- Ціна: 4 262 ₴


