Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 7 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 95+5 / 151 / 65 мм; вага 1.97 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 7 А·ч |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 2.1 А |
| Розміри | 95+5 / 151 / 65 мм |
| Ємність акумулятора | 7 Ah |
| Максимальний струм розряду | 24.4 А (5 хв.) |
| Бренд | Kraft |
Информация для заказа
- Цена: 525 ₴




