Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 100 Аг, напруга 12 В; розміри 230 / 330 / 180 мм; вага 30 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 30 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Максимальний струм заряду | 25 А |
| Розміри | 230 / 330 / 180 мм |
| Ємність акумулятора | 100 Ah |
| Максимальний струм розряду | 307.1 А (5 хв.) |
| Бренд | Trinix |
| Best Seller | 4 |
| Гарантія | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 4 250 ₴





