Акумуляторна батарея свинцево-кислотна (AGM); ємність 18 Аг, вихідна напруга 12 В; розміри 167 / 181 / 77 мм; вага 4.9 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | AGM |
| Емкость аккумулятора | 18 А·ч |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Тип токовывода | Кольцевой наконечник М6 |
| Напряжение | 12 В |
| Ток заряда | 5 А |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Производитель | AGM |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Максимальний струм заряду | 5.4 А |
| Розміри | 167 /181 / 77 мм |
| Ємність акумулятора | 18 Ah |
| Максимальний струм розряду | 62.71 А (5 хв.) |
| Бренд | Trinix |
Информация для заказа
- Цена: 1 300 ₴







