РЕАЛЬНА ЄМНІСТЬ 220 Аг!
Акумуляторна батарея гелева (GEL) з підвищеною потужністю і вагою 66 кг; вихідна напруга 12 В; розміри 269 / 521 / 233 мм
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип аккумулятора | GEL |
| Емкость аккумулятора | 220 А·ч |
| Наработка | 800 циклов заряда |
| Тип токовывода | Медная винтовая М8 |
| Напряжение | 121 В |
| Ток заряда | 60 А |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 66 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип устройства | Акумуляторна батарея |
| Выходное напряжение | 12 В |
| Розміри | 269 / 521 / 233 мм |
| Ємність акумулятора | 200 Ah |
| Бренд | Trinix |
| Гарантія | 12 міс. |
Информация для заказа
- Цена: 13 750 ₴






