Гібридна багатоабонентська панель виклику, з підтримкою координатно-матричних домофонів і IP домофонів; зчитувач: EM-Marine / Mifare; роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720); 4.3-дюймовий TFT-дисплей; кут огляду: 80°; відімкнення замка: з монітора / по коду / карткою; вбудовані реле, мікрофон і динамік; 6 LED світлодіодів; живлення 12V DC; ступінь захисту IP65; матеріал корпусу: алюміній; розмір: 155 / 375 / 55 мм
Видеопанель AA-07FHB від BAS-IP має вбудовану відеокамеру з роздільною здатністю 1.3 Мп і кутом огляду 80°, мікрофон та динамік для розмови з відвідувачем, механічні кнопки з підсвіткою, 6 світлодіодів для нічного підсвічування.
Застосування
Призначена для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє бачити відвідувача і спілкуватися з ним, залишаючись всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері.
Ключові властивості
- Роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720) з кодуванням H.264.
- Панель має сучасний технологічний дизайн і виготовлена з металу. Її срібний колір гармонійно впишеться в будь-який екстер'єр та інтер'єр.
- Підходить для встановлення в приміщенні та на вулиці.
- Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвіткою клавіш для виклику абонентів і введення паролю.
- Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
- Вбудоване реле для відімкнення замка, датчик наближення, відкритий АРІ.
- Відімкнення замка: з монітора, по коду чи карткою.
- Підтримка 6 LED світлодіодів з дальністю до 1 метру.
- Контроль доступу забезпечує зчитувач EM-Marin та Mifare.
- Кут огляду камери – 80°. Чутливість - 0.01 Люкс.
- Розмір: 155 / 375 / 55 мм.
- Матеріал корпусу: алюміній.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Бренд | BAS-IP |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Дисплей | TFT |
| Диагональ экрана | 4.3" |
| Питание | 12V DC |
| Зчитувач | EM-Marine, Mifare |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | 80 ° |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Монтаж | Накладний, Врізний |
| Потужність споживання | 6.5 Вт, у режимі очікування – 3.6 Вт |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -40 — +60 °С |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Розміри | 155 / 375 / 55 мм |
| Розміри, мм | 155 / 375 / 55 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | 6 LED світлодіодів |
Информация для заказа
- Цена: 33 200 ₴


