Гібридна багатоабонентська панель виклику, з підтримкою координатно-матричних домофонів і IP домофонів; з розпізнаванням обличчя та мультиформатним зчитувачем з підтримкою технології UKEY; роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720); 4.3-дюймовий TFT-дисплей; інтерфейс Wiegand 26; в комплекті додаткова аналогова камера; підтримує одночасно роботу з трьома системами: BAS-IP, VoIP телефонії та координатною системою; живлення 12V DC; ступінь захисту IP65; матеріал корпусу: алюміній; розмір: 155 / 375 / 55 мм
Відеопанель AA-07FHBА від BAS-IP підтримує координатно-матричні системи домофонії та додаткову аналогову камеру. Забезпечує одночасну роботу з трьома системами: безпосередньо з цифровою IP системою BAS-IP, з системами VoIP телефонії, які працюють за протоколом SIP, та з координатною системою, такою як Vizit (при використанні прямого керування блоками комутації) або Cyfral (при заміні блоків комутації Cyfral КМГ-100 та КМП-100 на блоки Vizit (БК-100)).
Застосування
Призначена для забезпечення безпечного та контрольованого доступу до квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Дозволяє бачити відвідувача і спілкуватися з ним, залишаючись всередині приміщення, без необхідності відчиняти двері.
Ключові властивості
- Роздільна здатність 1.3 Мп (1280x720) з кодуванням H.264.
- Панель має сучасний технологічний дизайн і виготовлена з металу. Її срібний колір гармонійно впишеться в будь-який екстер'єр та інтер'єр.
- Підтримує технологію 3D розпізнавання облич, що дозволяє відрізняти справжні обличчя від фото або відеозображення.
- Клавіатура панелі виклику складається з п'єзоелектричних кнопок з підсвічуванням клавіш для виклику абонентів і введення паролю. Також, є кнопка виклику консьєржа або екстрених служб, кнопка швидкого виклику.
- Розмова відбувається за допомогою двостороннього гучного зв'язку.
- Вбудоване реле для відімкнення замка, датчик наближення, відкритий АРІ.
- Інтерфейс Wiegand 26 для підключення додаткового зчитувача.
- Підтримка LED-підсвічування з дальністю до 1 метру.
- Контроль доступу забезпечує мультиформатний зчитувач з підтримкою технології UKEY (EM-Marin, Mifare, BLE, NFC).
- Кут огляду камери – 120°. Чутливість - 0.01 Люкс.
- Розмір: 155 / 375 / 55 мм.
- Матеріал корпусу: алюміній.
- Колір: сірий.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BAS-IP |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Wi-Fi | Нет |
| Интерфейс подключения | WIEGAND-26 |
| Бренд | BAS-IP |
| Відімкнення замка | Реле |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність підсвічування | 1 м |
| Дисплей | TFT |
| Дисплей / роздільна здатність | 4.3" |
| Питание | 12V DC |
| Зчитувач | BLE, EM-Marine, Mifare, NFC |
| Класс защиты | IP65 |
| Цвет | Серый |
| Кути огляду камери | 120° |
| Количество абонентов | Багатоабонентська |
| Материал корпуса | Металл |
| Монтаж | Накладний, Врізний |
| Підключення | IP (мережеве) |
| Рабочая температура | -40 – +65 °C |
| Роздільна здатність камери | 1.3 Мп |
| Розміри | 155 / 375 / 55 мм |
| Розміри, мм | 155 / 375 / 55 |
| Тип устройства | Відеопанель |
| Тип подсветки | LED |
Информация для заказа
- Цена: 37 200 ₴


