
Відеодомофон 7" Slinex SONIK Black (83-00008)
8 140 ₴
- В наличии
- Код: 83-00008
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Відеодомофон; 7-дюймовий сенсорний IPS-дисплей з роздільною здатністю 1024*600; 2 панелі виклику + 2 відеокамери з відеовходом СVBS, АНD720Р / АНD1080Р, СVI720Р / СVI1080Р, TVI720Р / TVI1080Р; 2 динаміки на передній панелі, мелодії виклику в MP3, розумна фоторамка, 3-х кольоровий LED індикатор подій; адресний інтерком на 3 моніторів; локальне сховище: до 100 фото; підтримка карт пам'яті MicroSD карта до 128 ГБ ; живлення 220В AC або +12-14 В (на вибір!); колір чорний; розміри 176 / 133 / 20 мм
Відеодомофон Slinex SONIK 7" Black з сенсорним IPS-дисплеєм 7 дюймів, підключення 2 панелей виклику і 2 камер AHD/TVI/CVI/CVBS з роздільною здатністю 1080P/720P/960H, запис відео/фото з 4 каналів, детекція руху, адресний інтерком на 3 домофони, запис на карту пам’яті до 128 ГБ (купується окремо). Особливістю домофона є функція 3 звукових режиму для різного часу доби та 3-х кольоровий LED індикатор подій.
Ключові властивості
- Відеодомофон з IPS-дисплеєм на 7 дюймів і роздільною здатністю 1024х600.
- Навігація по меню і керування домофоном здійснюється за допомогою сенсорного дисплея.
- Даний прилад має можливість підключення двох панелей виклику і двох камер з відеовиходом AHD/TVI/CVI/CVBS і роздільною здатністю 1080P/720P/960H.
- Модель здатна вести запис фото або відео зі звуком за рухом або автоматично (під час виклику з відеопанелі).
- Можливість вибору зони детекції руху.
- Адресний інтерком на 3 домофони.
- Запис здійснюється на карту пам'яті SD до 128 ГБ (купується окремо).
- Живлення здійснюється на вибір або від мережі 220 В AC (вбудований блок живлення) або від джерела живлення 12-14 В.
- Додаткові функції: 2 динаміки по 2 Вт на передній панелі, мелодії виклику в MP3 і медіаплеєр, фоторамка (встановлення своїх фото у якості заставки).
- Має можливість увімкнути або вимкнути підсвічування кнопки виклику на панелі виклику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Slinex |
| Страна производитель | Китай |
| Тип устройства | Видеодомофон |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерком | На 3 відеодомофони |
| Интерфейс | — |
| Беспроводной стандарт | — |
| Встроенная память | Немає |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дисплей | Кольоровий |
| Дисплей / роздільна здатність | 7” сенсорний IPS екран 16:9 |
| Додаткові характеристики | Програмна детекція руху, MP3 мелодії, Фоторамка, 3-х кольоровий LED індикатор |
| Діагональ екрана | 7" |
| Диагональ экрана | 7" |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | AC 220 В, DC 12 В |
| Запис | Відео, Фото, Аудіо |
| Запис за детекцією руху | Да |
| Применение | Для дому, Для квартири, Для офісу |
| Канали | 4 |
| Карта пам'яті | MicroSD карта до 128 ГБ |
| Керування | Сенсорний екран |
| Цвет | Черный |
| Країна виробник товару | Китай |
| Кількість викличних панелей | 2 панелі |
| Кількість під'єднуваних камер | 2 камери |
| Максимальный объем карты памяти | 64 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Матриця | IPS |
| Монтаж | Накладний |
| Монтаж панелі | Накладний |
| Напряжение сети | 220В AC або +12-14 В |
| Особенности | Датчик руху, MP3 реалтони, Інтерком |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Назначение | Для квартири |
| Під'єднуваних моніторів | 3 |
| Підключення | Аналогове (4-дротове) |
| Підсвітка | Увімкнення/вимкнення підсвітки кнопки виклику |
| Підтримка запису | Відео, Фото |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | microSD |
| Підтримка панелей виклику / камер | 2 панелі виклику + 2 відеокамери |
| Регулировка | Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +50 °C |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 (1920x1080), 2 (1280x720), 960х576 |
| Разрешение экрана | 1024x600 |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 176 х 133 х 20 мм |
| Розміри, мм | 176 / 133 / 20 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Споживання в робочому режимі | 7 Вт |
| Стандарти кодування | AHD, CVBS, CVI, TVI, PAL, NTSC |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип | Аналогові відеодомофон |
| Тип установки | — |
| Тип відеосигналу | AHD/TVI/CVI/CVBS |
| Тип керування | Сенсорний екран |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип сигнала | PAL / NTSC / AHD, TVI, CVI (720p, 1080p) |
| Тривожний вхід | Немає |
Информация для заказа
- Цена: 8 140 ₴

