Генератор інверторний бензиновий; номінальна потужність 2.2 кВт; номінальна вихідна напруг 230 В; номінальний змінний струм 9.56 А; номінальний постійний струм 8.3 А; робоча частота 50 Гц; 1 розетка; регулятор напруги; тип запуску: ручний. Двигун: одноциліндровий чотиритактний OHV з об’ємом 98 см.куб., з примусовим повітряним охолодженням; об’єм паливного баку 4 л, об’єм мастила у картері 0.35 л. Розміри 510 / 310 / 525 мм, вага 18.5 кг. Генератор інверторний бензиновий; номінальна потужність 2.2 кВт; номінальна вихідна напруга 230 В; номінальний змінний струм 9.56 А; номінальний постійний струм 8.3 А; робоча частота 50 Гц; 1 розетка; регулятор напруги; тип запуску: ручний. Двигун: одноциліндровий чотиритактний OHV з об’ємом 98 см.куб., з примусовим повітряним охолодженням; об’єм паливного баку 4 л, об’єм мастила у картері 0.35 л. Розміри 510 / 310 / 525 мм, вага 18.5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Номинальная мощность | 2.2 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.5 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 64 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | EnerSol |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP23 |
| Цвет | Синій, Чорний |
| Модель двигуна | ES-98G |
| Объем двигателя | 98 см. куб. |
| Об'єм мастила в картері | 0.35 л |
| Об'єм паливного баку | 4 л |
| Розміри | 510 / 310 / 525 мм |
| Розміри, мм | 510 / 310 / 525 |
| Тип запуска | Ручной |
| Тип устройства | Генератор інверторний |
| Фаза | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 27 999 ₴


