Генератор інверторний бензиновий; номінальна потужність 3.68 кВт; однофазний; номінальна вихідна напруга 230 В; номінальний змінний струм 15.65 А; номінальний постійний струм 8.3 А; робоча частота 50 Гц; 1 розетка; регулятор напруги; тип запуску: електростартер. Двигун: одноциліндровий чотиритактний OHV з об’ємом 223 см.куб., з примусовим повітряним охолодженням; об’єм паливного баку 12.5 л, об’єм мастила у картері 0.6 л. Розміри 605 / 420 / 425 мм, вага 37 кг. Генератор інверторний бензиновий; номінальна потужність 3.68 кВт; однофазний; номінальна вихідна напруга 230 В; номінальний змінний струм 15.65 А; номінальний постійний струм 8.3 А; робоча частота 50 Гц; 1 розетка; регулятор напруги; тип запуску: електростартер. Двигун: одноциліндровий чотиритактний OHV з об’ємом 223 см.куб., з примусовим повітряним охолодженням; об’єм паливного баку 12.5 л, об’єм мастила у картері 0.6 л. Розміри 605 / 420 / 425 мм, вага 37 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | EnerSol |
| Страна производитель | Китай |
| Тип топлива | Бензин |
| Номинальная мощность | 3.68 кВт |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 37 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Уровень шума | 72 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | EnerSol |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP23 |
| Цвет | Синій, Чорний |
| Модель двигуна | ES-223G |
| Номінальна частота | 50 Гц |
| Объем двигателя | 223 см. куб. |
| Об'єм мастила в картері | 0.6 л |
| Об'єм паливного баку | 12.5 л |
| Розміри | 605 / 420 / 425 мм |
| Розміри, мм | 605 / 420 / 425 |
| Тип запуска | Електричний стартер |
| Тип устройства | Генератор інверторний |
| Фаза | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 31 999 ₴


