
Тепловізор для смартфона Xinfrared XH09 iOS (90-00021)
17 544 ₴
- В наличии
- Код: 90-00021
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тепловізор для смартфонів на базі iOS; відстань між пікселями: 12 мкм; апертура: f9.0; фокусна відстань об'єктива: 9 мм; частота кадрів зображення: 50 Гц; роздільна здатність: 256 x 192; відстань фокусування для зображення: мінімальна – 150 мм, максимальна – 20 м; цифровий зум: 2x - 15x; діапазон вимірення температури – 0~100°C; точність вимірення температури: ±3°C; кути огляду: 19.4° x 14.6°; NETD: 40 мк; просторовий дозвіл IFOV: 1.33; в комплекті: кронштейн для смартфона, подовжувач, кришка об’єктива, кріплення оптики та два жорстких чохли

Тепловізор для смартфонів Xinfrared XH09 перетворить ваш iPhone на тепловізійну камеру з високою тепловою роздільною здатністю.
Застосування
Підходить для будь-якої діяльності, пов'язаної зі спостереженням, охороною, охороною власності або спостереженням за природою. Після підключення камери телефон служить сенсорним екраном для відображення, запису та обміну тепловими зображеннями.
Ключові властивості
- Дальність виявлення/розпізнавання людини: 900 м / 228 м.
- Діапазон вимірення температури – 0~100°C, дозволить завчасно побачити небезпеку чи порушників.
- Забезпечить максимальну точність вимірювання температури до ±3°C.
- Рекомендована відстань для вимірювання температури до 20 м.
- Роздільна здатність камери 256 x 192.
- Цифровий зум від 2x до 15x забезпечить якісну картинку навіть при сильному наближенні.
- Велика фокусна відстань об'єктива 9 мм, забезпечує далеку та чітку видимість, апертура – f9.0.
- Кути огляду: 19.4° x 14.6°.
- Просторовий дозвіл IFOV: 1.33.
- Висока частота оновлення 50 Гц забезпечує високий комфорт спостереження.
- Професійний алгоритм отримання зображення, що робить джерело тепла помітнішим.
- Відстань фокусування для зображення: мінімальна – 150 мм, максимальна – 20 м.
- Сумісний з усіма смартфонами на iOS через інтерфейс Lightning.
- У комплекті: кронштейн для смартфона, подовжувач, кришка об’єктива, кріплення оптики та два жорстких чохли для загального комплекту та окремий для тепловізора.

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xinfrared |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Lightning |
| Апертура (Thermal) | F9.0 |
| Измерение температуры | 0 °C ~ +100 °C |
| Відстань фокусування (Thermal) | 20 м |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Підтримка iOS, Підтримка застосунку Thermal Eye X, Професійний алгоритм обробки зображення, Металевий корпус, Колір сірий, Гарантія 12 міс. |
| Питание | Через Lightning (підключення до iOS смартфона) |
| Цвет | Серый |
| Комплектация | кронштейн для смартфона, подовжувач, кришка об'єктива, кріплення оптики, два жорстких чохли (загальний та окремий для тепловізора) |
| Кути огляду (Thermal) | 19.4° x 14.6° |
| Макс. роздільна здатність (Thermal) | 256x192 |
| Максимальная глубина обнаружения | 900 |
| Максимальний діапазон роботи | 20 |
| Материал корпуса | Металл |
| Оптична роздільна здатність | — |
| Особенности | — |
| Підтримка мобільних пристроїв | iOS |
| Підтримка мобільного застосунку | Thermal Eye X |
| Розмір пікселя | 12 мкм |
| Температурний діапазон | — |
| Теплова чутливість (NETD) | 40 мК |
| Тип устройства | Тепловізор для смартфона |
| Точность | ± 3 °C |
| Фокусна відстань (Thermal) | 9 мм |
| Цифровий зум | 2x-15x |
| Частота кадрів (головний потік) (Thermal) | 50 к/с |
Информация для заказа
- Цена: 17 544 ₴










