Реле напруги з контролем струму двомодульне HS Electro НТ2-40с для захисту приладів всього будинку або квартири від перепадів напруги і перевищення струму. Максимальний струм 40 А, потужність навантаження 8.8 кВт.
Застосування
Реле контролю напруги і струму контролює напругу і струм в однофазній електромережі і у разі виходу значення напруги або струму за допустимі межі вимикає подання струму, що захищає підключені до мережі пристрої. Підходить для захисту всього будинку або квартири від перепадів напруги та перевантаження мережі за струмом.
Ключові властивості
- Максимальний струм 40 А, потужність навантаження 8.8 кВт.
- Напруга на вході 0-400 В, вимірювана напруга 50-400 В.
- Верхня/нижня межа напруги (регулюється): 230-270 В/120-210 В. Час вимкнення за верхньою/нижньою межою: 0.05 сек/3 сек.
- Час встановлення таймера увімкнення 5-600 сек.
- Надійне клемне з’єднання.
- Можливість коригування показань вольтметра.
- Приладом керує мікроконтролер, який вимірює, аналізує та відображає чинний рівень напруги і струму електромережі.
- Комутація навантаження здійснюється електромагнітним реле.
- Струм навантаження вимірюється за допомогою вбудованого трансформатора струму.
- Межі вимкнення і час затримки увімкнення встановлюються користувачем за допомогою кнопок на передній панелі. Встановлені значення зберігаються в енергонезалежній пам'яті.
Особливості встановлення
Пристрій встановлюється на стандартну монтажну рейку завширшки 35 мм (DIN-рейка) і займає завширшки три стандартні модулі по 18 мм. Для підключення приладу необхідно підвести дроти живлення і навантаження. Перетин дроту слід вибирати виходячи з комутованого навантаження. Сумарна потужність усіх під'єднаних пристроїв не повинна перевищувати максимальну потужність навантаження приладу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HS Electro |
| Страна производитель | Китай |
| Технические характеристики | |
| Количество фаз | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Бренд | HS Electro |
| Вес | 0.3 кг |
| Верхня межа напруги | 230-270 В (регулюється) |
| Вимірювана напруга | 50-400 В |
| Установка | Внутрішнє |
| Входное напряжение | 0-400 В |
| Гарантія | 12 міс. |
| Класс защиты | IP20 |
| Цвет | Белый |
| Максимальна потужність навантаження | 8.8 кВт |
| Максимальный ток нагрузки | 40 А |
| Нижня межа напруги | 120-210 В (регулюється) |
| Особенности | Контроль струму |
| Похибка вольтметра | До 5 В |
| Рабочая температура | -5 °С ~ +45 °С |
| Розміри | 36 / 91 / 65 мм |
| Розміри, мм | 36 / 91 / 65 |
| Тип виконання | Монтаж на DIN-рейку |
| Тип устройства | Реле напруги |
| Час вимкнення за верхньою межою напруги | 0.05 с |
| Час вимкнення за нижньою межою напруги | 3 с |
| Час встановлення таймера увімкнення | 5-600 с |
- Цена: 1 050 ₴


