
Ізоляцiйна стрiчка Yongle чорна 0.14мм*18мм 30 м (95-00165)
47 ₴
- В наличии
- Код: 95-00165
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ізоляцiйна стрiчка для ізоляції кабелів; матеріал: ПВХ; робоча температура: -30°C – +105°C; довжина: 30 м; розмір: 0.14 / 18 мм; колір: чорний
Ізоляційна стрічка від Yongle – міцний, довговічний та витратний матеріал на основі полівініл-хлориду. Має гарну адгезію, високі діелектричні властивості, еластична та стійка до погодних умов, завдяки чому може використовуватися як при високих, так і при низьких температурах.
Застосування
Використовується для ізоляції, зв'язки та захисту кабелів особливо в автомобілебудуванні. Оберігає кабелі та конструктивні елементи від нагрівання і застосовується особливо там, де необхідні вогнестійкі продукти. При первинній електричній ізоляції з'єднання єднань і шинопроводів на напруги до 600V, а також для захисту та згуртування кабелів і проводів.
Ключові властивості
- Використовується для ізоляції, зв'язки та захисту кабелів.
- Оберігає кабелі та конструктивні елементи від нагрівання.
- Завдяки надійному матеріалу ізоляційна стрічка стійка до температур, мастила та бензину.
- Матеріал: ПВХ.
- Робоча температура: від -30°C до +105°C.
- Розмір: 0.14 / 18 мм.
- Довжина: 30 м.
- Колір: чорний.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yongle |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Ізострічка |
| Гарантія | 12 місяців |
| Длина | 30 |
| Додаткові характеристики | вогнестійка, стійка до мастила і бензину, еластична, довговічна |
| Материал | ПВХ |
| Матеріал застосування | кабелі |
| Материал корпуса | ПВХ (полівінілхлорид) |
| Особенности | — |
| Назначение | — |
| Рабочая температура | -30°C - +105°C |
| Розміри | 0.14 / 18 мм |
| Розміри, мм | 0.14 / 18 |
| Температура експлуатації | -30°C - +105 |
| Тип устройства | Ізолента |
| Толщина ленты | 0.14 |
| Ширина | 18 |
Информация для заказа
- Цена: 47 ₴

