Жорсткий диск ємністю 1 ТБ; типорозмір 3.5″; інтерфейс SATA III; обсяг буфера 64 МБ; швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.; максимальний рівень швидкості 180 Мб/с; підтримує одночасний запис з 64 камер
Жорсткий диск Western Digital Purple WD11PURZ з інтерфейсом підключення SATA III і форм-фактором 3.5″, ємністю 1 ТБ. Обсяг буфера 64 МБ, швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
Застосування
Жорсткі диски серії Western Digital Purple спеціально розроблені для використання у системах відеонагляду, як внутрішні диски для відеореєстраторів, щоб записувати на них відео та зберігати архів.
Функціональні переваги серії HDD Western Digital Purple
- Розроблені для систем відеонагляду – можуть працювати навіть за значних перепадів температур та витримують вібрації від відеореєстратора протягом цілодобової роботи.
- В середьому витримують робоче навантаження до 180 ТБ на рік.
- Технологія Western Digital AllFrame™ – дозволяє зменшити втрати кадрів та покращити якість запису і відтворення відео.
- Підтримують запис до 64 однопотокових відеокамер високої роздільної здатності на один диск.
- Сумісність з більшістю відеореєстраторів та зручна інтеграція в систему відеоспостереження.
- Пріоритет операцій запису для забезпечення максимальної ефективності відеонагляду.
- Напрацювання на відмову складає до 18000 місяців.
Ключові властивості
- HDD внутрішній, інтерфейс SATA III, форм-фактор 3.5″.
- Ємність жорсткого диска складає 1 ТБ.
- Обсяг буфера 64 МБ.
- Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
- Максимально заявлений рівень швидкості становить 180 Мб/с.
- Використання однієї магнітної пластини дозволило знизити рівень енергоспоживання і рівень шуму до значення 26 дБ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Western Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейс накопичувача | SATA III |
| Интерфейс подключения | SATAIII |
| Гарантія | 36 міс. |
| Цвет | — |
| Максимальный уровень шума | 26 дБ |
| Місткість накопичувача | 1 ТБ |
| Наработка на отказ | 18000 місяців |
| Напряжение | — |
| Обсяг буфера | 64 МБ |
| Обсяг накопичувача | 1 ТБ |
| Назначение | — |
| Розміри | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Розміри, мм | 147 / 101.6 / 26.1 |
| Технология | HDD |
| Тип жорсткого диска | Внутрішній |
| Тип устройства | Жорсткий диск |
| Формфактор | 3.5" |
| Фізичні розміри, вага | 147 / 101.6 / 26.1 мм |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | 180 Мб/с |
| Скорость передачи | 180 Мб/с |
Информация для заказа
- Цена: 4 275 ₴


