Плата блоку живлення Ajax 220V PSU до низьковольтного джерела живлення централі Hub; вхідна напруга 240 В AC, 50/60 Гц; енергоспоживання від мережі 10 Вт; штекер: power jack; розміри 138 / 64 / 17.5 мм; вага: 50 г
Плата блоку живлення Ajax 220V PSU для Hub для підключення хаба Ajax до низьковольтного джерела живлення.
Застосування
Використовується замість стандартного блоку живлення 110/230В. Підходить для підключення хаба до електромереж низької напруги, а також дозволяє використовувати джерела безперебійного живлення з акумуляторними батареями. Стане у нагоді на складі, у дорозі, у трейлері тощо.
Ключові властивості
- Сумісність: централь Hub.
- Вхід: 240 В AC, 50/60 Гц.
- Енергоспоживання від мережі: 10 Вт.
- Оснащена стандартним штекером power jack, а також має клемний перехідник в комплекті.
- Робоча температура від -10°C до +40°C, вологість до 75%.
- Розміри 138 / 64 / 17.5 мм, вага – 26 г.
Особливості встановлення
Плата блоку живлення встановлюється у корпус хаба, замінюючи комплектну плату блока живлення. Обов’язково треба вимкнути хаб перед початком встановлення плати блоку живлення. Для монтажу потрібна викрутка PH1 та інструкція, час встановлення в інженера монтажу займе не більше 10 хвилин.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ajax |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 50 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 24 місяці |
| Питание | 220 В |
| Живлення пристрою | AC 220 В |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Робоча вологість | ≤75% |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +40 °C |
| Розміри | 138 / 64 / 17.5 мм |
| Розміри, мм | 138 / 64 / 17.5 |
| Тип устройства | Плата блоку живлення |
Информация для заказа
- Цена: 669 ₴


