
Бездротовий датчик руху з фотокамерою ITV U-Prox PIR Cam White (23-00364)
4 576 ₴
- В наличии
- Код: 23-00364
Бездротовий датчик руху з фотокамерою U-Prox PIR Cam White з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 12 м. Камера з максимальною роздільною здатністю 640*480, відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, призначений для охорони закритих житлових та виробничих приміщень. На підставі зміни теплового балансу середовища подає сигнал про вторгнення та надсилає фото до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
- Камера для фотоверифікації тривог, максимальна роздільна здатність 640*480 (можливість налаштування меншої роздільної здаьності 320*240 або 160*120). Відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
- З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 88°.
- Віддалене налаштування чутливості.
- Цифрові алгоритми обробки сигналу.
- Вбудований датчик температури.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
- Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
- Оновлення мікропрограми через «повітря» (OTA).
- Кронштейн для встановлення в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте увімкнення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 20 кг |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 210 г |
| Время доставки сигнала тревоги | 9 секунд |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 12 м |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Вбудований датчик температури, Температурна компенсація, OTA оновлення, Ключ шифрування 256 біт, Двостороння шифрована комунікація |
| Питание | 2 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Камера | 640x480, денне освітлення – до 12 м |
| Цвет | Белый |
| Комплект поставки | Кронштейн |
| Кут виявлення | 88° |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 4800 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух |
| Особливості моделі | Час передачі фото до 9 секунд (середня якість) |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 130 х 70 х 46.5 мм |
| Розміри, мм | 130 / 70 / 46.5 |
| Сенсори | ІЧ (PIR) |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | U-Prox |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху з камерою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Время работы от батареи | До 3 років |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
- Цена: 4 576 ₴




