
Бездротовий датчик руху з фотокамерою ITV U-Prox PIR Cam Black (23-00369)
4 576 ₴
- В наличии
- Код: 23-00369
Бездротовий датчик руху з фотокамерою U-Prox PIR Cam Black з імунітетом до тварин, дальністю зв'язку з централлю до 4800 м, дальністю виявлення руху до 12 м. Камера з максимальною роздільною здатністю 640*480, відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
Застосування
Датчик руху фіксує вторгнення, виявляючи рух людини у приміщенні за допомогою інфрачервоного (PIR) сенсора, призначений для охорони закритих житлових та виробничих приміщень. На підставі зміни теплового балансу середовища подає сигнал про вторгнення та надсилає фото до центру охоронної сигналізації U-Prox.
Ключові властивості та можливості
- Камера для фотоверифікації тривог, максимальна роздільна здатність 640*480 (можливість налаштування меншої роздільної здаьності 320*240 або 160*120). Відстань роботи при денному освітленні до 12 м, вночі з фотоспалахом до 8 м. Час передачі фото середньої якості становить 9 секунд.
- З імунітетом до тварин вагою до 20 кг.
- Дальність виявлення руху до 12 м, кут виявлення 88°.
- Віддалене налаштування чутливості.
- Цифрові алгоритми обробки сигналу.
- Вбудований датчик температури.
- Температурна компенсація – автоматично збільшує чи зменшує чутливість залежно від температури навколишнього середовища.
- Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння) комунікація з централлю. Ключ шифрування – 256 біт.
- Живлення від двох батарей CR123A (попередньо встановлені), строк роботи до 3 років.
- Оновлення мікропрограми через «повітря» (OTA).
- Кронштейн для встановлення в комплекті.
Особливості встановлення і налаштування
Монтується всередині приміщення. Просте увімкнення і встановлення без доступу до електроніки. Пристрій підключається до центру охорони і налаштовується за допомогою мобільного застосунку U-Prox Installer.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Імунітет від домашніх тварин | До 20 кг |
| Імунітет до тварин | 20 кг |
| Беспроводной стандарт | Радиосигнал |
| Вес | 210 г |
| Вертикальний кут детектування | 88° |
| Время доставки сигнала тревоги | 9 с |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 місяців |
| Горизонтальний кут детектування | 88° |
| Дальность детектирования (порог срабатывания) | 12 м |
| Дальність виявлення | 12 м |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +55 °C |
| Додаткові характеристики | Вбудований датчик температури, Температурна компенсація, OTA-оновлення, Шифрування 256 біт |
| Питание | 2 х CR123A |
| Живлення пристрою | Батарея |
| Захист від злому тампером | Є |
| Камера | 640x480, денне освітлення – до 12 м |
| Цвет | Черный |
| Комплект поставки | Кронштейн, 2x CR123A (попередньо встановлені) |
| Кут виявлення | 88° |
| Максимальное расстояние между датчиками и централью | До 4800 м |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Накладний |
| Місце монтажу | Настінний |
| Об'єкт детекції | Рух, Температура |
| Особливості моделі | Час передачі фото до 9 секунд (середня якість) |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Підключення | Бездротове |
| Рабочее напряжение | 3 В |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 130 х 70 х 46.5 мм |
| Розміри, мм | 130 / 70 / 46.5 |
| Сенсори | ІЧ (PIR) |
| Сумісна версія ОС | — |
| Сумісність із розумним будинком | — |
| Сумісність із сигналізацією | U-Prox |
| Тип | Бездротові |
| Тип датчика | Руху |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип устройства | Датчик руху з камерою |
| Тип сенсора | ІЧ (PIR) |
| Время работы от батареи | До 3 років |
| Частота передачи | 868-868.6 МГц |
| Частота передачі | 868.6 |
| Швидкість детекції | 0.3-3 м/с |
- Цена: 4 576 ₴

