
Бездротовий центр охорони ITV U-Prox MPX LE Black з LTE/GSM (4G/2G), WiFi, Ethernet (23-00359)
7 040 ₴
- В наличии
- Код: 23-00359
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Бездротовий центр охоронної сигналізації; робоча частота 868-868.6 МГц, дальність звязку на відкритому просторі до 4800 м; передача сповіщень у мережі стандарту LTE/GSM (4G/2G), WiFi, Ethernet; 250 користувачів; ємність системи: до 250 бездротових датчиків, 30 клавіатур, 250 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 150 пристроїв автоматизації; 30 груп; пристрій підключається до U-Prox Cloud і налаштовується за допомогою мобільного або WEB-застосунку U-Prox Installer; літій-іонний акумулятор 2500 мАг, до 24 годин автономної роботи, зовнішній блок живлення 12 В в комплекті; розміри 167 / 120 / 25.4 мм; вага 245 г; колір чорний
Бездротовий центр охорони U-Prox MPX LE Black для контролю роботи датчиків охоронної системи U-Prox і відправлення сигналів тривоги власнику та на пульт охорони. Канали зв'язку – LTE/GSM (4G/2G) – 2 SIM-картки, WiFi, Ethernet.
Застосування
U-Prox MPX LE – ключовий елемент охоронної системи, що збирає дані з підключених датчиків, аналізує їх та у разі необхідності (виявлення руху у приміщенні, що охороняється, спроба відчинення вікон або дверей тощо) надсилає сигнали тривоги на смартфон власника та/або пульт охорони.
Ключові властивості та можливості
- Автономна робота або підключення на пульт охорони.
- Прилад взаємодіє з користувачем та охоронною компанією, використовуючи зв’язок Wi-Fi (2.4 ГГц, 802.11b/g/n), Ethernet (100Mbit), LTE (4G) чи GSM (2G) (резервний канал) для надійності.
- Бездротова сигналізація з робочою частотою 868 МГц легко встановлюється і не вимагає прокладання кабелів.
- Зв'язок між охоронним центром – централь системи – та датчиками через бездротовий інтерфейс ISM, що має такі переваги: дальність зв'язку – до 4800 м на відкритому просторі, шифрована двостороння комунікація з ключем 256 біт.
- Стабільна робота при перешкодах: два одночасно працюючих радіопередавача з автоналаштуванням чутливості, декількома радіоканалами та детекцією глушіння.
- Можливість налаштувати 30 груп охорони, підтримка 250 користувачів. Кожен користувач може мати брелок, код, код під примусом та мобільний застосунок.
- Підтримує розширення системи безпеки за допомогою підключення додаткового обладнання: 250 бездротових датчиків, 30 клавіатур, 250 брелоків, 8 радіоретрансляторів, 150 пристроїв автоматизації (реле, антипотоп тощо).
- Підтримка фотоверифікації з бездротових U-Prox PIR Cam датчиків.
- Просте встановлення, налаштування з мобільного застосунку, налаштування Ethernet та Wi-Fi через Bluetooth. Пристрій підключається до U-Prox Cloud і налаштовується за допомогою мобільного або WEB-застосунку U-Prox Installer.
- Зовнішній 12 В блок живлення, легка заміна чи підключення іншого. Вбудований літій-іонний акумулятор 2500 мАг як джерело резервного живлення забезпечує до 24 годин автономної роботи.
- Оновлення через «повітря» мікропрограми централі.
- Контроль трафіку та витрат через GSM/LTE.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ITV |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Беспроводной стандарт | 2.4 ГГц, 868 МГц |
| Вес | 245 г |
| Вбудована сирена | Немає |
| Вид | Бездротові |
| Входное напряжение | 12 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність детектування (поріг спрацьовування) | до 4800 |
| Дальність передачі | до 4800 м |
| Додаткові характеристики | шифрована двостороння комунікація 256 біт, фотоверифікація, OTA-оновлення |
| Диапазон рабочих температур | -10 °C ~ +45 |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | Акумуляторна батарея, DC 12 В |
| Канали зв'язку | 2G, 4G, WiFi, Ethernet |
| Керування | Віддалений доступ, Локальний доступ, Мобільний зв'язок (GSM) |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Зовнішній 12 В блок живлення |
| Кількість бездротових зон | 30 |
| Кількість бездротових пристроїв | 250 |
| Количество выходов | 150 |
| Кількість зон / груп | 30 |
| Максимальна відстань між датчиками і централлю | до 4800 |
| Максимальна кількість користувачів | 250 |
| Максимальна кількість підключених бездротових пристроїв | 250 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Сетевые интерфейсы | 100 Mbit |
| Можливість зовнішнього застосування | Немає |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, LAN |
| Протокол связи | LTE/GSM, WiFi, Ethernet, ISM |
| Підключення | Бездротове |
| Підтримка 3G/4G | LTE-FDD Cat 1 - B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28, GSM - B2/B3/B5/B8, 2 тримача SIM карток |
| Підтримка Wi-Fi | 2.4 ГГц 802.112.4 ГГц, 802.11b/g/n, Open/WPA/WPA2/WEP 14 dBm для 802.11n MCS7, 20 dBm для 802.11bb/ |
| Резервне живлення | Акумулятор 2500 мАг |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +45 °C |
| Рабочая частота | 868-868.6 МГц |
| Розміри | 167 / 120 / 25.4 мм |
| Розміри (ДxШxВ) | 167 х 120 х 25.4 |
| Розміри, мм | 167 / 120 / 25.4 |
| Споживаний струм у режимі бездіяльності/тривоги | 0.35 |
| Способ применения | Автономна, Пультова |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип повідомлень/оповіщень | На смартфон, на пульт охорони |
| Тип устройства | Централь |
| Тип під'єднання | Бездротові |
| Тип централі | Охоронна |
| Час роботи без електроживлення | до 24 годин |
| Частота бездротових датчиків | 868 |
| Частота передавання | 868-868.6 МГц, 2.4 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 7 040 ₴



