
IP-відеореєстратор 4-канальний 8Mp TVT TD-3004H1-B1-B (77-00392)
2 841 ₴
- В наличии
- Код: 77-00392
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
4-канальний мережевий відеореєстратор; підтримка роздільної здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P у форматі H.265S / H265+ / H.265 / H.264; вхідний / вихідний потоки 40Mbps / 64Mbps; аудіо: вхід: IPC x 4, вихід: HDMI x 1; підтримка роботи з iOS, Android пристроями; відеовихід: HDMI x 1 1920 × 1080, VGA x 1 1920 x 1080; тривожні: вхід: 4; вихід: 4; перегляд архіву камер: локально / через мережу 4/4; мережа: RJ45 1000 Mbps x 1; інтерфейси: USB 2.0 x 2; SATA 2.0 x 1, 10Tb; живлення: DC12V / 1.5A; розміри 255 / 222 / 42 мм
Відеореєстратор TD-3004H1-B1-B від TVT Digital – це 4 канальний мережевий пристрій для запису, збереження та відтворення відео у цифровому форматі IP з максимальною якістю запису 8Мр. Використовує найсучаснішу технологію SOC для забезпечення запису високої чіткості в кожному каналі та реалізації виняткової надійності системи.
Ключові властивості
- 4-канальний мережевий відеореєстратор – підтримує підключення до 4 IP-відеокамер.
- Реєстратор працює на кодеку H.265S, Н.265+, Н.265 та Н.264, які надають цілу низку переваг: завдяки сучасному формату стиснення зменшуються витрати на зовнішні носії інформації; збільшується швидкість передачі та обробки даних без втрати якості; покращується якість записаної картинки.
- Підтримка запису відео у роздільній здатності 8MP / 6MP / 5MP / 4MP / 3MP / 1080P / 720P @ 20-30fps. Вхідний/вихідний потоки 40/64 Mbps.
- Можливість підключення монітора, є відеовиходи HDMI та VGA з роздільною здатністю.
- 2 порти USB2.0 для підключення додаткових пристроїв, наприклад, USB-мишки.
- Мережа: RJ45 1000 Mbps. Мережеві протоколи: TCP / IP, I v4, I v6, PPPoE, DHCP, DNS, DDNS, UPnP, NTP, SMTP, HTTP, HTTPs, 802.1x, RTSP, SNMP, ONVIF. Завдяки підтримці ONVIF реєстратор сумісний з мережевими відеокамерами сторонніх виробників.
- Підтримка одного HDD (SATA 2.0) до 10 Тб (купується окремо) для зберігання архіву відео.
- Технологія подвійного потоку для локального зберігання з високою чіткістю, віддаленої передачі мережею та віддаленого спостереження за допомогою мобільного пристрою.
- Перегляд архіву локально/віддалено 4/4 каналів.
- 4 тривожних входів та 4 виходи для підключення охоронних датчиків.
- Багаторежимний запис: ручний / за часом / за рухом / за датчиком / POS / запис AI.
- Швидке та гнучке резервне копіювання через USB, мережу тощо.
- Функції: попередній перегляд, запис, відтворення, резервне копіювання та віддалений доступ.
- Інтуїтивно зрозумілий і зручний графічний інтерфейс користувача (GUI), стиль Windows, налаштування через вебклієнт та операції за допомогою миші.
- Дистанційний моніторинг за допомогою смартфонів з iOS і Android OS.
Відповідність нормам NDAA
Даний пристрій TVT Digital відповідає нормам NDAA, що гарантує безпеку та дотримання стандартів розділу 889 Закону США про дозвіл на національну оборону. Усі компоненти походять від надійних постачальників, затверджених урядом США, а сам продукт пройшов незалежні тести на кібербезпеку. Надійність і відповідність технічним вимогам підтверджено.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TVT Digital |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Linux |
| Пользовательские характеристики | |
| Bitrate | 32Kbps – 10Mbps |
| USB-вихід | USB 2.0 x 2 |
| Интерфейсы | RJ45 x1 (100 Mb) |
| Беспроводной стандарт | — |
| Відеовиходи | 1 x HDMI, 1 x VGA |
| Видеовыход | HDMI, VGA |
| Відеовходи BNC | — |
| Відеовходи SDI | — |
| Відеокодек | H.265S / H265+ / H.265 / H.264 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | NDAA |
| Питание | Від мережі |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Канали записи аудіо | 4 |
| Канали записи в реальному часі | 4 |
| Керування | Через мережу, Локальний доступ |
| Количество жестких дисков | 1 |
| Кількість каналів IP | 4 |
| Кількість користувачів онлайн | 10 |
| Можливі роздільні здатності запису | 2 Мп, 3 Мп, 4 Мп, 5 Мп, 6 Мп, 8 Мп |
| Обсяг пам'яті | до 10 ТБ |
| Особенности | NDAA |
| Охоронні виходи | 4 |
| Охоронні входи | 4 |
| Порти LAN (RJ-45) | 1 |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Провідні інтерфейси | 1 x DC, RJ45, USB |
| Підтримка мобільних пристроїв | Є |
| Підтримуваний HDD | до 10 ТБ |
| Робоча напруга | DC 12 В / 1.5 А |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Разрешение видео | 1920х1080, 2048x1536, 2560х1440, 2592x1944, 3072x2048, 3840x2160 |
| Роздільна здатність запису | 8 Мп |
| Розміри | 255 х 222 х 42 мм |
| Розміри, мм | 255 / 222 / 42 |
| Разновидность | NVR |
| Сумісна версія ОС | — |
| Совместимость | — |
| Тип установки | — |
| Тип видеорегистратора | Мережевий |
| Тип відеосигналу | Цифровий |
| Тип устройства | NVR-відеореєстратор |
| Тип під'єднання | Дротові |
| Тип интерфейса | IP |
| Формат видео | 1080p, 720p |
| Формат відеореєстратора | IP |
| Функції перегляду | FB І FF І Zoom І Відтворення І Пауза |
Информация для заказа
- Цена: 2 841 ₴


