
USB-зчитувач ZKTeco CR20E для зчитування карт EM-Marine (107369)
968 ₴
- В наличии
- Код: 107369
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB зчитувач банківських карт для зчитування і запису карт стандарту Mifare; дальність зчитування: 3 см; стандарт карти: Mifare 13.56 МГц; інтерфейс: USB; індикатор: світлодіодний / звуковий; живлення: USB 5 В; максимальне споживання: 102 мА; робота під керуванням ОС Windows, Linux, Android; в комплекті SDK; робоча температура: 0°C ~ +70°C; розмір: 117.2 / 66.2 / 17 мм
USB-зчитувач ZKTeco CR20E для зчитування зі стандартом EM-Marine та дальністю зчитування 5 см. Він оснащений світлодіодним і звуковим індикаторами, що спрощують процес зчитування карт.
Застосування
Призначений для зчитування та запису магнітних карт в системах контролю і керування доступом. Пристрій може зчитувати унікальний ідентифікаційний код карти та передавати його до програмного забезпечення системи контролю доступу для подальшої обробки.
Ключові властивості
- USB-зчитувач для банківських карт зі стандартом EM-Marine 125 кГц та дальністю зчитування 5 см.
- Підтримує роботу з операційними системами Windows, Linux та Android, що дозволяє використовувати його з різноманітними гаджетами.
- Інтерфейс: USB, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Двоколірна світлодіодна і звукова індикація зчитування.
- Максимальний струм споживання: 80 мА.
- Призначена для настінного монтажу.
- Живлення: 5 В.
- Робоча температура при -10°C ~ +70°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 117.2 / 66.2 / 17 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Вес | 120 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | EM-Marin, Mifare, USB |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна і звукова індикація, Дальність зчитування 5 см, Інтерфейс USB, Підтримка Windows, Linux, Android, Живлення 5 В, Струм споживання 80 мА, SDK в комплекті, Матеріал корпусу Пластик, Монтаж настінний |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач, Кабель USB-USB, SDK |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +70 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 117.2 / 66.2 / 17 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 117.2 х 66.2 х 17.0 |
| Розміри, мм | 117.2 / 66.2 / 17 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип брелків | EM-Marine, Mifare |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Банківські, Магнітні |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 968 ₴




