
Зчитувач UHF ZKTeco UHF10 E Pro дальньої дії вуличний (115309)
16 069 ₴
- В наличии
- Код: 115309
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
UHF третього покоління, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц; дальність зчитування до 10 ~ 20 м (ручне зчитування) 8 м; інтерфейс Wiegand, RS485, USB; коефіцієнт посилення антени: 12 dBm; потужність сигналу: 19 – 30 dBm; частота: 865-868 MHz; протоколи: EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C; живлення: DC 9-15 В; потужність споживання: 1.2 – 4.5 Вт; клас захисту: IP67; робоча температура -20°C ~ +60°C; розміри 445 / 445 / 68 мм; вага: 3 кг
UHF зчитувач третього покоління ZKTeco UHF10 E Pro і збільшеною відстанню зчитування до 10 ~ 20 м (ручне зчитування) 8 м, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц. Відрізняється надійністю, великим терміном служби, захистом від негативних факторів зовнішнього середовища і великим радіусом зчитування, що значно збільшує області застосування даної моделі
Застосування
Використовується для безконтактного зчитування RFID міток. Він забезпечує швидкий та надійний доступ до об'єктів без потреби фізичного контакту зі зчитувачем, що особливо корисно у сферах контролю доступу персоналу та в системах керування транспортними засобами.
Ключові властивості
- UHF зчитувач третього покоління ZKTeco зі збільшеною відстанню зчитування до 10 ~ 20 м (ручне зчитування) 8 м, працює з мітками стандарту UHF 865-868 МГц.
- Інтерфейс зчитування та передачі даних Wiegand, RS485 та USB для конфігурації.
- RS485: baud rate 9600, 19200, 38400, 57600, 115200 (за замовчуванням).
- Швидкість передачі даних, енергоефективність та здатність до зчитування з великої відстані забезпечують протоколи EPC global UHF Class 1 Gen 2 / ISO 18000-6C.
- Режими роботи: зчитувати постійно (за замовчуванням) / зчитувати за подією.
- Потужність сигналу: 19 – 30 dBm.
- Коефіцієнт посилення антени: 12 dB.
- Живлення: DC 9 – 15 В.
- Клас захисту: IP67.
- Потужність споживання: 1.2 – 4.5 Вт.
- Робоча температура при -20°C ~ +60°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розміри 445 / 445 / 68 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | RS485, USB, Wiegand |
| Вес | 3000 |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | USB, Wiegand |
| Установка | Вулиця |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 8 м |
| Додаткові характеристики | IP67, Світлова індикація Так, Дротове підключення |
| Питание | DC 9-15 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Класс защиты | IP67 |
| Комплектация | Зчитувач, Кронштейн |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Потужність споживання | 1.2-4.5 Вт |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +60 |
| Рабочая частота | 865-868 МГц |
| Розміри | 445 / 445 / 68 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 445 х 445 х 68 |
| Розміри, мм | 445 / 445 / 68 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | UHF |
| Тип брелків | UHF |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 16 069 ₴



