USB-зчитувач банківських карт з магнітною смугою для POS-терміналів; індикатор: світлодіодний / звуковий; стандарт карти: ISO7811, AAMVA, CADMV; положення треку: ISO 1 (IATA) / ISO 2 (ABA) / ISO 3 (MINTS); інтерфейс: USB; щільність запису: 210 BPI / 75 BPI / 210 BPI; ємність запису: 79 символів (7 біт) / 40 символів (5 біт) / 107 символів (5 біт); товщина картки: ПВХ 0.76±0.08 мм; живлення: DC 5V ± 5%; максимальне споживання: 80мА; робоча температура: -10°C ~ + 55°C; довжина кабелю: 60 см; розмір: 90 мм
USB-зчитувач для банківських карт ZKTeco ZK-MSR з магнітною смугою призначений для використання з POS-терміналами. Він оснащений світлодіодним і звуковим індикаторами, що спрощують процес зчитування карт.
Застосування
Призначений для зчитування магнітних карт на великих площах, у сферах таких як керування транспортними засобами, паркування, керування виробничою лінією або контроль доступу.
Ключові властивості
- USB-зчитувач для банківських карт з магнітною смугою призначений для використання з POS-терміналами.
- Положення треку відповідає стандартам ISO 1 (IATA), ISO 2 (ABA) та ISO 3 (MINTS), що забезпечують правильне зчитування та обробку даних фінансовими системами та банківськими терміналами.
- Інтерфейс: USB, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Підходить для карт стандартом: ISO7811, AAMVA, CADMV.
- Ємність запису: 79 символів (7 біт) / 40 символів (5 біт) / 107 символів (5 біт).
- Швидкість роботи: 10 ~ 150 см/сек.
- Частота помилок: менше 0.5%.
- Споживання: 40 мА (режим очікування), 80 мА (робочий режим).
- Живлення: DC 5V ± 5%.
- Декодований режим: F / 2F.
- Робоча температура при -10°C~+55°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Довжина кабелю: 60 см.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Бренд | ZKTeco |
| Вес | 96 г |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Монтаж | Накладний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -10 °C ~ +55 °C |
| Розміри | 90 мм |
| Розміри, мм | 90 |
| Световая индикация | Да |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип карт | AAMVA, CADMV, ISO-7811 |
| Тип устройства | Зчитувач банківських карт |
| Товщина карти, що зчитується | 0.76±0.08 мм |
| Швидкість проведення карти | 10-150 см/сек |
Информация для заказа
- Цена: 1 848 ₴


