USB зчитувач карт стандарту Mifare; дальність зчитування: 5 см; стандарт карти: Mifare 13.56 МГц; інтерфейс: USB; індикатор: світлодіодний / звуковий; живлення: USB 5 В; максимальне споживання: 100мА; монтаж: настільний; робоча температура: 0°C ~ +70°C; розмір: 140 / 100 / 30 мм
USB-зчитувач ZKTeco CR10M для карт зі стандартом Mifare та дальністю зчитування 5 см. Він оснащений світлодіодним і звуковим індикаторами, що спрощують процес зчитування карт.
Застосування
Призначений для зчитування магнітних карт в системах контролю і керування доступом. Прилад може зчитувати унікальний ідентифікаційний код карти та передавати його до програмного забезпечення системи контролю доступу для подальшої обробки. Настільного монтажу.
Ключові властивості
- USB-зчитувач для банківських карт зі стандартом Mifare 13.56 МГц та дальністю зчитування 5 см.
- Працює без драйверу, як HID пристрій.
- Інтерфейс: USB, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Двоколірна світлодіодна і звукова індикація зчитування.
- Максимальний струм споживання: 100 мА.
- Призначена для настінного монтажу.
- Живлення: USB 5 В.
- Робоча температура при 0°C ~ +70°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 140 / 100 / 30 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Вес | 120 |
| Вид | Настольный |
| Вихідний протокол | USB |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 міс. |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Додаткові характеристики | Світлодіодна і звукова індикація, Дальність зчитування 5 см, Інтерфейс USB, Живлення DC 5 В, Струм споживання 100 мА, Матеріал корпусу Пластик, Робоча частота 13.56 МГц, Підключення Дротове |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Комплектация | Інструкція, Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | 0 °C ~ +70 |
| Рабочая частота | 13.56 МГц |
| Розміри | 140 / 100 / 30 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 140 х 100 х 30 |
| Розміри, мм | 140 / 100 / 30 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | Mifare |
| Ток потребления | 100 мА |
| Тип брелків | Mifare |
| Тип изделия | Зчитувач-адаптер |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 1 355 ₴





