
USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів (219906)
2 710 ₴
- В наличии
- Код: 219906
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB-зчитувач для QR кодів; робоча напруга: USB 5 В / 3.3 В; робочий струм: 200 мА; струм у режимі очікування: 100 мА; світловий індикатор; однооб'єктивна камера; електростатичний розряд: рівень 2; електромагнітна сумісність: клас B; робочий тиск: 86 кПа – 106 кПа; інтерфейс: USB; монтаж: настільний; клас захисту: IP55; робоча температура: +10°C ~ +50°C; розмір: 49 / 44 / 20.1 мм
USB-зчитувач ZKTeco QR10X для зчитування QR кодів. Зчитує всі наявні коди за допомогою вбудованого світлодіода для додаткового освітлення, який має функцію автоматичної індукції для зчитування як удень, так і вночі.
Застосування
Зчитувач QR10X застосовується в системах контролю та керування доступом. Прилад може розпізнавати всі загальні QR-коди та штрих-коди як на мобільних пристроях, так і на друкованих матеріалах.
Ключові властивості
- USB-зчитувач для зчитування QR-кодів всіх популярних відкритих форматів.
- Застосовується передова міжнародна інтелектуальна система розпізнавання графіки з високою здатністю розпізнавання та високою швидкістю.
- Конфігурування пристрою через USB-інтерфейс, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Світловий індикатор: біле світло.
- Робочий струм – 200 мА. Струм у режимі очікування – 100 мА.
- Призначена для настінного монтажу.
- Обладнаний однооб'єктивною камерою для зчитування.
- Живлення: 5 В.
- Робоча температура при +10°C ~ +50°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 49 / 44 / 20.1 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Вид | Настольный |
| Вихідний протокол | USB |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Білий світлодіод для підсвічування, робочий струм 200 мА, струм у режимі очікування 100 мА, однооб'єктивна камера для зчитування, живлення 5 В, звукова та світлова індикація, дротове підключення, клас захисту IP55, корпус пластик |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP55 |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | +10 °C ~ +50 |
| Розміри | 49 / 44 / 20 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 49.0 х 44.0 х 20.1 |
| Розміри, мм | 49 / 44 / 20 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | QR-коди |
| Ток потребления | 200 мА |
| Тип брелків | — |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | — |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 2 710 ₴

