![Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine (201961), фото 1](https://images.prom.ua/5714422726_biometrichnij-zchituvach-zkteco.jpg)
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine (201961)
4 356 ₴
- В наличии
- Код: 201961
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Біометричний USB зчитувач за відбитком пальця та EM-Marine карт; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; сканер: SilkID; сенсор: CMOS 0.3МП; операційна система: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 (32/64 bit); інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 / USB1.0 тип A; струм: 300 mA; SoC: RTOS; оперативна пам’ять: 16 KB; роздільна здатність: 500 dpi; ефективна площа сканування: 13.24 x 15.7 мм; зображення: 280 х 360; індикатор: світловий; живлення: 5В; робоча температура: -20°C ~ +50°C; розмір: 124.5 / 102 / 34 мм
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця або зчитувати серійний номер карти та завантажує в систему через інтерфейс USB. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
- Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної карти.
- Зчитує карти зі стандартом EM-Marine 125 кГц.
- Високошвидкісний сканер відбитка пальців SilkID та сенсор CMOS 0.3МП забезпечує коректне зчитування з ефективною площею сканування 13.24 x 15.7 мм.
- SDK для розробки власних застосунків.
- Операційна система: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 (32/64 bit).
- Інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 / USB1.0 тип A.
- Вбудована система мікросхеми SoC має вбудовану операційну систему RTOS, яка може обробляти завдання в реальному часі.
- Працює з роздільною здатністю 500 dpi та якістю зображення 280 х 360.
- Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
- Живлення: 5В.
- Градація сірого: 256.
- Робоча температура при -20°C ~ +50°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 124.5 / 102 / 34 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Световая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Вес | 270 |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Вид | Настольный |
| Вихідний протокол | USB |
| Установка | Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодний індикатор, SDK для розробки, SoC (RTOS), Роздільна здатність 500 dpi, Ефективна площа сканування 13.24 x 15.7 мм, Сенсор CMOS 0.3МП, Градація сірого 256, Струм споживання 300 мА, Живлення 5В, Оперативна пам'ять 16 KB, Інтерфейс USB 2.0 |
| Питание | DC 5 В |
| Живлення пристрою | DC 5 В |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 124.5 / 102 / 34 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 124.5 х 102.0 х 34.0 |
| Розміри, мм | 124.5 / 102 / 34 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 300 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Безконтактні картки |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Тип сенсора | SilkID |
Информация для заказа
- Цена: 4 356 ₴

![Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine (201961), фото 2](https://images.prom.ua/5714422727_w159_h159_biometrichnij-zchituvach-zkteco.jpg)
![Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] SLKID відбитків пальців і карт EM-Marine (201961), фото 3](https://images.prom.ua/5714422728_w159_h159_biometrichnij-zchituvach-zkteco.jpg)
