Біометричний USB зчитувач за відбитком пальця та EM-Marine карт; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; тип сенсора: оптичний; сенсор: CMOS 0.3МП; процесор: 120MHz DSP; операційна система: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 (32/64 bit); інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 / USB1.0 тип A; струм: 300 mA; SoC: RTOS; оперативна пам’ять: 16 KB; роздільна здатність: 500 dpi; ефективна площа сканування: 13.24 x 15.7 мм; зображення: 280 х 360; індикатор: світловий; живлення: 5В; робоча температура: -20°C ~ +50°C; розмір: 124.5 / 102 / 34 мм
Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної картки. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Зчитувач використовується в корпоративних системах, офісах, банках, громадських приміщеннях тощо. Захоплює зображення відбитка пальця або зчитувати серійний номер карти та завантажує в систему через інтерфейс USB. Він поєднує в собі надійність, безпеку та простоту використання для забезпечення ефективного контролю доступу та ідентифікації осіб.
Ключові властивості
- Призначений для ідентифікації користувачів за відбитками пальців або безконтактної карти.
- Зчитує карти зі стандартом EM-Marine 125 кГц.
- Високошвидкісний оптичний сканер відбитка пальців забезпечує коректне зчитування з ефективною площею сканування 13.24 x 15.7 мм.
- SDK для розробки власних застосунків.
- Процесор: 120MHz DSP.
- Операційна система: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 (32/64 bit).
- Інтерфейс: USB 2.0 / USB1.1 / USB1.0 тип A.
- Вбудована система мікросхеми SoC має вбудовану операційну систему RTOS, яка може обробляти завдання в реальному часі.
- Працює з роздільною здатністю 500 dpi та якістю зображення 280 х 360.
- Світлодіодний індикатор забезпечує додатковий рівень зручності та сприяє ефективності використання зчитувача.
- Градація сірого: 256.
- Живлення: 5В.
- Робоча температура при -20°C ~ +50°C, що дозволяє використовувати його в будь-якому кліматі.
- Розмір: 124.5 / 102 / 34 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Индикация | Световая |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси зв'язку | USB |
| Бренд | ZKTeco |
| Біометрія | Відбиток пальця |
| Варіанти аутентифікації | Відбиток пальця, Карта |
| Установка | Внутрішнє |
| Гарантія | 12 міс. |
| Питание | DC 5 В |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик |
| Монтаж | Настільний |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +50 °C |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 124.5 / 102 / 34 мм |
| Розміри, мм | 124.5 / 102 / 34 |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 300 мА |
| Тип карт | EM-Marine |
| Тип устройства | Зчитувач |
| Тип сенсора | Оптичний |
Информация для заказа
- Цена: 3 388 ₴

![Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] відбитків пальців і карт EM-Marine (114026), фото 1](https://images.prom.ua/6027926838_biometrichnij-zchituvach-zkteco.jpg)
![Біометричний зчитувач ZKTeco ZK8500R[ID] відбитків пальців і карт EM-Marine (114026), фото 2](https://images.prom.ua/6027926839_w159_h159_biometrichnij-zchituvach-zkteco.jpg)
