
Зчитувач ZKTeco ProID20BE для карт і брелоків EM-Marine вологозахищений (114595)
824 ₴
- В наличии
- Код: 114595
+380 (66) 262-37-00
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зчитувач для карт і брелоків; стандарт карти: EM-Marine 125 кГц; дальність зчитування: 5 см; час зчитування: до 300 мс; інтерфейс: Wiegand 26 / Wiegand 34; живлення: DC 7-13 В; струм: 80 мА; індикатор: світловий / звуковий; монтаж: накладний; клас захисту: IP65; робоча температура: -20°C ~ +65°C; матеріал: пластик; розмір: 90 / 90 / 16 мм; колір: чорний
Зчитувач ZKTeco ProID20BE для зчитування EM-Marine карт і брелоків на відстані до 5 см. Зчитує наявні коди та передає його контролеру. Розроблений для забезпечення високого рівня безпеки та зручності в системах контролю доступу, аутентифікації осіб або в системах відстеження присутності.
Застосування
Використовується в системах контролю і керування доступом. Прилад здатний зчитувати ідентифікатори стандарту EM-Marine та передавати його контролеру. Зчитувач кріпиться на рівній поверхні для забезпечення зручного доступу карт і брелоків. Висота і розташування мають забезпечити їх легкий доступ до пристрою.
Ключові властивості
- Використовується в системах контролю і керування доступом для зчитування EM-Marine карт і брелоків.
- Зчитує карти зі стандартом: EM-Marine 125 кГц.
- Дальність зчитування – 5 см, час зчитування – до 300 мс.
- Конфігурування пристрою через інтерфейс Wiegand, що робить його сумісним з різноманітними пристроями.
- Триколірний світлодіодний та звуковий індикатори забезпечують додатковий рівень зручності та сприяють ефективності використання зчитувача.
- Струм – менше ніж 80 мА.
- Призначений для настінного монтажу. Водонепроникна конструкція, що підходить для внутрішніх або зовнішніх застосувань.
- Живлення: DC 7-13 В.
- Клас захисту: IP65, що означає надійний захист внутрішніх компонентів від потрапляння пилу.
- Робоча температура при -20°C ~ +65°C стандартизує використання в будь-якому кліматі.
- Розмір: 90 / 90 / 16 мм.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ZKTeco |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Индикация | Звукова, Світлова |
| Інтерфейси зв'язку | Wiegand |
| Вид | Накладний |
| Вихідний протокол | Wiegand |
| Установка | Вулиця, Приміщення |
| Гарантія | 12 місяців |
| Дальність зчитування | 5 см |
| Додаткові характеристики | IP65, Триколірний світлодіод, Звуковий індикатор, Дальність зчитування 5 см, Час зчитування до 300 мс, Wiegand 26/34, Живлення DC 7-13 В, Струм 80 мА, Матеріал пластик, полікарбонат |
| Питание | DC 7-13 В |
| Живлення пристрою | DC 12 В |
| Звуковая индикация | Да |
| Класс защиты | IP65 |
| Комплектация | Зчитувач |
| Материал корпуса | Пластик, Полікарбонат (PC) |
| Монтаж | Накладний |
| Попереднє замовлення | 1 |
| Назначение | Для СККД |
| Підключення | Дротове |
| Рабочая температура | -20 °C ~ +65 |
| Рабочая частота | 125 кГц |
| Розміри | 90 / 90 / 16 мм |
| Розміри (Д x Ш x В) | 90 х 90 х 16 |
| Розміри, мм | 90 / 90 / 16 |
| Световая индикация | Да |
| Стандарт вбудованого зчитувача | EM-Marine |
| Ток потребления | 80 мА |
| Тип брелків | EM-Marine |
| Тип изделия | — |
| Тип карт | Proxi-карти |
| Тип устройства | Зчитувач |
Информация для заказа
- Цена: 824 ₴




